IvanKochmar
46POLSKA KLUB SPORTOWYBaraże · 5WBA
- 2024–2026
- 53 mecze w karierze
- 5 sezonów
- 3 drużyny
- 15pktw 1 meczu
- 15,0pktna mecz
- 3,0zbna mecz
- 3,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 28 min | 28:23 |
| Punkty | 15 | 15,0 |
| Zbiórki | 3 | 3,0 |
| — w ataku | 1 | 1,0 |
| — w obronie | 2 | 2,0 |
| Asysty | 3 | 3,0 |
| Przechwyty | 3 | 3,0 |
| Bloki | 2 | 2,0 |
| Straty | 1 | 1,0 |
| Przewinienia | 2 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 0 | 0,0 |
| Ocena (EFF) | 22 | 22,0 |
- 66,7%FG6 z 9 z gry
- 60,0%3P3 z 5 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 6 | 9 | 66,7% |
| Rzuty za dwa | 3 | 4 | 75,0% |
| Rzuty za trzy | 3 | 5 | 60,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek Baraże (5WBA) w barwach POLSKA KLUB SPORTOWY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 sty 2025 | Z87 : 74 | 28:23 | 15 | 3 | 3 |
1 mecz, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 53 mecze · 5 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 5 | 34:50 | 76 | 15,2 | 3,6 | 4,0 | 2,6 | 0,0 | 39,2% | 28,2% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 10 | 23:44 | 75 | 7,5 | 2,4 | 1,2 | 1,3 | 0,0 | 38,0% | 34,9% | 66,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 14 | 31:58 | 164 | 11,7 | 3,0 | 1,9 | 0,9 | 0,3 | 47,4% | 38,3% | 68,2% |
| 7WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 1 | 21:08 | 5 | 5,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 25,0% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 12 | 25:28 | 57 | 4,8 | 2,7 | 0,8 | 0,9 | 0,1 | 37,7% | 36,0% | 50,0% |
| 6WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 18:13 | 5 | 5,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 100,0% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 9 | 26:29 | 44 | 4,9 | 3,9 | 2,4 | 1,9 | 0,2 | 29,6% | 23,1% | 54,5% |
| 5WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 28:23 | 15 | 15,0 | 3,0 | 3,0 | 3,0 | 2,0 | 66,7% | 60,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






