IvanKochmar
6BLAZERSLiga Mistrzów · 9WBA
- 2024–2026
- 53 mecze w karierze
- 5 sezonów
- 3 drużyny
- 76pktw 5 meczach
- 15,2pktna mecz
- 3,6zbna mecz
- 4,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 174 min | 34:50 |
| Punkty | 76 | 15,2 |
| Zbiórki | 18 | 3,6 |
| — w ataku | 8 | 1,6 |
| — w obronie | 10 | 2,0 |
| Asysty | 20 | 4,0 |
| Przechwyty | 13 | 2,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 9 | 1,8 |
| Przewinienia | 9 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 73 | 14,6 |
- 39,2%FG29 z 74 z gry
- 28,2%3P11 z 39 za trzy
- 100,0%FT7 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 29 | 74 | 39,2% |
| Rzuty za dwa | 18 | 35 | 51,4% |
| Rzuty za trzy | 11 | 39 | 28,2% |
| Rzuty wolne | 7 | 7 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (9WBA) w barwach BLAZERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 paź 2026 | Z68 : 66 | 38:31 | 13 | 2 | 6 | |
| 18 paź 2026 | P59 : 63 | 48:00 | 20 | 9 | 1 | |
| 11 paź 2026 | Z68 : 59 | 20:07 | 15 | 0 | 0 | |
| 4 paź 2026 | Z81 : 59 | 37:57 | 21 | 4 | 5 | |
| 27 wrz 2026 | Z91 : 73 | 29:34 | 7 | 3 | 8 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 53 mecze · 5 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 5 | 34:50 | 76 | 15,2 | 3,6 | 4,0 | 2,6 | 0,0 | 39,2% | 28,2% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 10 | 23:44 | 75 | 7,5 | 2,4 | 1,2 | 1,3 | 0,0 | 38,0% | 34,9% | 66,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 14 | 31:58 | 164 | 11,7 | 3,0 | 1,9 | 0,9 | 0,3 | 47,4% | 38,3% | 68,2% |
| 7WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 1 | 21:08 | 5 | 5,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 25,0% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 12 | 25:28 | 57 | 4,8 | 2,7 | 0,8 | 0,9 | 0,1 | 37,7% | 36,0% | 50,0% |
| 6WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 18:13 | 5 | 5,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 100,0% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 9 | 26:29 | 44 | 4,9 | 3,9 | 2,4 | 1,9 | 0,2 | 29,6% | 23,1% | 54,5% |
| 5WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 28:23 | 15 | 15,0 | 3,0 | 3,0 | 3,0 | 2,0 | 66,7% | 60,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






