Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 322 min | 32:12 |
| Punkty | 52 | 5,2 |
| Zbiórki | 63 | 6,3 |
| — w ataku | 16 | 1,6 |
| — w obronie | 47 | 4,7 |
| Asysty | 13 | 1,3 |
| Przechwyty | 11 | 1,1 |
| Bloki | 4 | 0,4 |
| Straty | 9 | 0,9 |
| Przewinienia | 16 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 93 | 9,3 |
- 32,7%FG17 z 52 z gry
- 30,8%3P8 z 26 za trzy
- 62,5%FT10 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 17 | 52 | 32,7% |
| Rzuty za dwa | 9 | 26 | 34,6% |
| Rzuty za trzy | 8 | 26 | 30,8% |
| Rzuty wolne | 10 | 16 | 62,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach BLAZERS 2. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 gru 2025 | P61 : 64 | 34:27 | 6 | 6 | 2 | |
| 7 gru 2025 | Z67 : 52 | 29:28 | 7 | 6 | 1 | |
| 30 lis 2025 | Z75 : 48 | 32:49 | 20 | 9 | 1 | |
| 23 lis 2025 | Z60 : 34 | 26:25 | 6 | 8 | 2 | |
| 15 lis 2025 | Z66 : 42 | 31:52 | 3 | 10 | 0 | |
| 9 lis 2025 | Z82 : 61 | 30:01 | 4 | 5 | 1 | |
| 18 paź 2025 | Z80 : 53 | 35:16 | 2 | 5 | 2 | |
| 12 paź 2025 | P46 : 55 | 38:02 | 0 | 7 | 1 | |
| 28 wrz 2025 | P65 : 77 | 31:34 | 0 | 2 | 0 | |
| 20 wrz 2025 | Z65 : 49 | 32:10 | 4 | 5 | 3 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2025 · 49 meczów · 5 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 10 | 32:12 | 52 | 5,2 | 6,3 | 1,3 | 1,1 | 0,4 | 32,7% | 30,8% | 62,5% |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 7 | 23:40 | 32 | 4,6 | 6,1 | 1,1 | 0,6 | 0,1 | 31,8% | 28,6% | 0,0% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 15 | 29:08 | 109 | 7,3 | 6,0 | 1,2 | 0,6 | 0,3 | 41,1% | 25,0% | 58,3% |
| 2WBA1. Liga | BLAZERS | 10 | 32:46 | 73 | 7,3 | 7,7 | 1,1 | 1,1 | 0,4 | 31,5% | 19,6% | 62,5% |
| 1WBA2. Liga | NCAB BASKETBALL | 7 | 38:00 | 110 | 15,7 | 11,7 | 1,6 | 1,3 | 1,4 | 43,4% | 29,3% | 63,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






