Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 55,5%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 48,7%
- 53,5%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,8%
- 38,4%Udział trójek w rzutach z gryliga: 38,8%
Średnia ligi to średnia z 144 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 0punktów w końcówkachw 5 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 0,0%z gry w końcówkach0 z 1 rzutów z gry
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 17 / 32 | 53,1% | 49,4% |
| Półdystans | 18 / 28 | 64,3% | 44,8% |
| Za trzy | 12 / 38 | 31,6% | 28,4% |
| Razem z gry | 47 / 98 | 48,0% | 40,3% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 26najwięcej punktówz KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE, 28 lut 2026
- 6najwięcej zbiórekz OSTAP RUSZTOWANIA, 19 kwi 2026
- 4najwięcej asystz HUTNICZE WILKI, 16 maj 2026
- 22najlepszy mecz (EFF)26 pkt, 2 zb, 1 as — z KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE, 28 lut 2026
- 44 mecze z 10+ pkt z rzędunajdłuższa seria w tych rozgrywkach
- 22 mecze z 20+ pktz 8 rozegranych
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2023–2026 · 90 meczów · 7 sezonów · 6 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2918 min | 32:25 |
| Punkty | 1344 | 14,9 |
| Zbiórki | 279 | 3,1 |
| — w ataku | 100 | 1,1 |
| — w obronie | 179 | 2,0 |
| Asysty | 174 | 1,9 |
| Przechwyty | 118 | 1,3 |
| Bloki | 38 | 0,4 |
| Straty | 147 | 1,6 |
| Przewinienia | 234 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 220 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 1236 | 13,7 |
- 51,2%FG499 z 975 z gry
- 36,8%3P159 z 432 za trzy
- 66,5%FT187 z 281 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 499 | 975 | 51,2% |
| Rzuty za dwa | 340 | 543 | 62,6% |
| Rzuty za trzy | 159 | 432 | 36,8% |
| Rzuty wolne | 187 | 281 | 66,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktówz HUTNIK WARSZAWA, 25 lut 2024
- Mecz 7+ asystz MDM SERWIS, 10 paź 2026
- Mecz 5+ przechwytów2 razy · ostatnio z BANKSTERS, 20 paź 2024
- Mecz 4+ trójki7 razy · ostatnio z KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE, 28 lut 2026
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1344
- 50 meczówrozegranych meczów: 87
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 7
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
TARGOWEK22 lut 202628pkt5zb2as31eff
POST PRIME19 maj 202427pkt5zb2as29eff
INIEMAMOCNI11 paź 202621pkt6zb6as28eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






