Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 137 min | 34:17 |
| Punkty | 44 | 11,0 |
| Zbiórki | 30 | 7,5 |
| — w ataku | 11 | 2,8 |
| — w obronie | 19 | 4,8 |
| Asysty | 6 | 1,5 |
| Przechwyty | 3 | 0,8 |
| Bloki | 4 | 1,0 |
| Straty | 10 | 2,5 |
| Przewinienia | 14 | 3,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 39 | 9,8 |
- 32,0%FG16 z 50 z gry
- 7,7%3P1 z 13 za trzy
- 73,3%FT11 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 16 | 50 | 32,0% |
| Rzuty za dwa | 15 | 37 | 40,5% |
| Rzuty za trzy | 1 | 13 | 7,7% |
| Rzuty wolne | 11 | 15 | 73,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (5WBA) w barwach VABANK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 sty 2025 | Z76 : 57 | 29:49 | 20 | 10 | 1 | |
| 17 lis 2024 | P53 : 56 | 36:04 | 11 | 8 | 4 | |
| 20 paź 2024 | P53 : 60 | 34:57 | 5 | 7 | 0 | |
| 29 wrz 2024 | P50 : 82 | 36:16 | 8 | 5 | 1 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 74 mecze · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | BC LITUANICA | 3 | 32:30 | 35 | 11,7 | 6,7 | 0,7 | 1,0 | 0,7 | 38,5% | 16,7% | 100,0% |
| 8WBA1. Liga | BC LITUANICA | 11 | 27:25 | 104 | 9,5 | 4,8 | 1,2 | 1,0 | 1,2 | 45,7% | 28,6% | 71,4% |
| 7WBA1. Liga | BC LITUANICA | 2 | 23:37 | 14 | 7,0 | 5,5 | 1,0 | 2,5 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | 50,0% |
| 7WBA2. Liga | VABANK | 3 | 34:14 | 46 | 15,3 | 7,0 | 1,0 | 0,7 | 0,7 | 43,8% | 18,2% | 66,7% |
| 6WBA1. Liga | VABANK | 5 | 31:53 | 52 | 10,4 | 5,8 | 1,4 | 1,8 | 0,6 | 31,6% | 26,7% | 75,0% |
| 5WBA1. Liga | VABANK | 4 | 34:17 | 44 | 11,0 | 7,5 | 1,5 | 0,8 | 1,0 | 32,0% | 7,7% | 73,3% |
| 4WBA2. Liga | VABANK | 3 | 41:35 | 49 | 16,3 | 10,3 | 3,7 | 1,7 | 4,3 | 43,2% | 33,3% | 83,3% |
| 3WBA2. Liga | VABANK | 9 | 31:50 | 148 | 16,4 | 7,9 | 2,2 | 1,2 | 1,4 | 48,7% | 33,3% | 74,2% |
| 3WBABaraże | VABANK | 1 | 34:39 | 14 | 14,0 | 6,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 60,0% | 66,7% | — |
| 2WBA2. Liga | VABANK | 6 | 40:13 | 135 | 22,5 | 8,3 | 2,2 | 2,3 | 1,8 | 46,7% | 35,0% | 75,0% |
| 2WBABaraże | VABANK | 1 | 25:58 | 16 | 16,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 25,0% | 75,0% |
| 1WBA2. Liga | VABANK | 8 | 33:16 | 100 | 12,5 | 7,9 | 2,1 | 2,0 | 1,3 | 45,2% | 25,8% | 72,7% |
| UNBA 502. Liga | VABANK | 8 | 37:53 | 140 | 17,5 | 11,5 | 2,1 | 2,9 | 1,3 | 51,4% | 18,5% | 77,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | VABANK | 6 | 37:33 | 82 | 13,7 | 7,5 | 1,7 | 1,8 | 2,2 | 44,3% | 46,7% | 81,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | VABANK | 4 | 24:36 | 31 | 7,8 | 4,3 | 0,5 | 1,0 | 1,0 | 38,9% | 0,0% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






