IvanRudakov
45BC LITUANICA1. Liga · 8WBA
- 2021–2026
- 74 mecze w karierze
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 104pktw 11 meczach
- 9,5pktna mecz
- 4,8zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 302 min | 27:25 |
| Punkty | 104 | 9,5 |
| Zbiórki | 53 | 4,8 |
| — w ataku | 20 | 1,8 |
| — w obronie | 33 | 3,0 |
| Asysty | 13 | 1,2 |
| Przechwyty | 11 | 1,0 |
| Bloki | 13 | 1,2 |
| Straty | 17 | 1,5 |
| Przewinienia | 27 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 122 | 11,1 |
- 45,7%FG43 z 94 z gry
- 28,6%3P8 z 28 za trzy
- 71,4%FT10 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 43 | 94 | 45,7% |
| Rzuty za dwa | 35 | 66 | 53,0% |
| Rzuty za trzy | 8 | 28 | 28,6% |
| Rzuty wolne | 10 | 14 | 71,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach BC LITUANICA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | P57 : 62 | 22:06 | 4 | 2 | 1 | |
| 24 maj 2026 | P72 : 76 | 36:38 | 11 | 4 | 1 | |
| 17 maj 2026 | Z48 : 45 | 16:26 | 4 | 2 | 0 | |
| 9 maj 2026 | Z70 : 65 | 37:17 | 14 | 6 | 1 | |
| 25 kwi 2026 | Z73 : 63 | 40:22 | 21 | 9 | 2 | |
| 18 kwi 2026 | Z72 : 32 | 21:48 | 8 | 1 | 0 | |
| 12 kwi 2026 | Z53 : 38 | 18:37 | 3 | 3 | 0 | |
| 29 mar 2026 | Z93 : 56 | 37:01 | 17 | 9 | 3 | |
| 15 mar 2026 | Z70 : 54 | 29:01 | 12 | 3 | 1 | |
| 1 mar 2026 | Z62 : 50 | 14:01 | 10 | 6 | 1 | |
| 14 lut 2026 | Z57 : 52 | 28:16 | 0 | 8 | 3 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 74 mecze · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | BC LITUANICA | 3 | 32:30 | 35 | 11,7 | 6,7 | 0,7 | 1,0 | 0,7 | 38,5% | 16,7% | 100,0% |
| 8WBA1. Liga | BC LITUANICA | 11 | 27:25 | 104 | 9,5 | 4,8 | 1,2 | 1,0 | 1,2 | 45,7% | 28,6% | 71,4% |
| 7WBA1. Liga | BC LITUANICA | 2 | 23:37 | 14 | 7,0 | 5,5 | 1,0 | 2,5 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | 50,0% |
| 7WBA2. Liga | VABANK | 3 | 34:14 | 46 | 15,3 | 7,0 | 1,0 | 0,7 | 0,7 | 43,8% | 18,2% | 66,7% |
| 6WBA1. Liga | VABANK | 5 | 31:53 | 52 | 10,4 | 5,8 | 1,4 | 1,8 | 0,6 | 31,6% | 26,7% | 75,0% |
| 5WBA1. Liga | VABANK | 4 | 34:17 | 44 | 11,0 | 7,5 | 1,5 | 0,8 | 1,0 | 32,0% | 7,7% | 73,3% |
| 4WBA2. Liga | VABANK | 3 | 41:35 | 49 | 16,3 | 10,3 | 3,7 | 1,7 | 4,3 | 43,2% | 33,3% | 83,3% |
| 3WBA2. Liga | VABANK | 9 | 31:50 | 148 | 16,4 | 7,9 | 2,2 | 1,2 | 1,4 | 48,7% | 33,3% | 74,2% |
| 3WBABaraże | VABANK | 1 | 34:39 | 14 | 14,0 | 6,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 60,0% | 66,7% | — |
| 2WBA2. Liga | VABANK | 6 | 40:13 | 135 | 22,5 | 8,3 | 2,2 | 2,3 | 1,8 | 46,7% | 35,0% | 75,0% |
| 2WBABaraże | VABANK | 1 | 25:58 | 16 | 16,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 25,0% | 75,0% |
| 1WBA2. Liga | VABANK | 8 | 33:16 | 100 | 12,5 | 7,9 | 2,1 | 2,0 | 1,3 | 45,2% | 25,8% | 72,7% |
| UNBA 502. Liga | VABANK | 8 | 37:53 | 140 | 17,5 | 11,5 | 2,1 | 2,9 | 1,3 | 51,4% | 18,5% | 77,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | VABANK | 6 | 37:33 | 82 | 13,7 | 7,5 | 1,7 | 1,8 | 2,2 | 44,3% | 46,7% | 81,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | VABANK | 4 | 24:36 | 31 | 7,8 | 4,3 | 0,5 | 1,0 | 1,0 | 38,9% | 0,0% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






