IvanVaranytsia
11SHTOPKE BASKET1. Liga · 2WBA
- 2023–2026
- 35 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 3 drużyny
- 16pktw 12 meczach
- 1,3pktna mecz
- 1,1zbna mecz
- 0,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 96 min | 7:59 |
| Punkty | 16 | 1,3 |
| Zbiórki | 13 | 1,1 |
| — w ataku | 4 | 0,3 |
| — w obronie | 9 | 0,8 |
| Asysty | 3 | 0,3 |
| Przechwyty | 3 | 0,3 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 9 | 0,8 |
| Przewinienia | 19 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 12 | 1,0 |
- 27,3%FG6 z 22 z gry
- 40,0%3P4 z 10 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 6 | 22 | 27,3% |
| Rzuty za dwa | 2 | 12 | 16,7% |
| Rzuty za trzy | 4 | 10 | 40,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (2WBA) w barwach SHTOPKE BASKET. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 cze 2023 | P62 : 81 | 13:40 | 2 | 1 | 2 | |
| 4 cze 2023 | P66 : 78 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 cze 2023 | P62 : 74 | 2:06 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 maj 2023 | Z49 : 40 | 7:01 | 3 | 2 | 0 | |
| 27 maj 2023 | P55 : 58 | 2:25 | 0 | 2 | 0 | |
| 21 maj 2023 | P55 : 72 | 28:01 | 5 | 2 | 1 | |
| 14 maj 2023 | Z56 : 43 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 kwi 2023 | Z73 : 40 | 11:28 | 0 | 1 | 0 | |
| 26 mar 2023 | Z71 : 64 | 4:55 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 mar 2023 | P64 : 89 | 1:16 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 lut 2023 | P58 : 81 | 9:48 | 6 | 3 | 0 | |
| 29 sty 2023 | P46 : 64 | 15:07 | 0 | 2 | 0 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 35 meczów · 5 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 3 | 25:04 | 22 | 7,3 | 1,0 | 2,0 | 1,7 | 0,0 | 38,1% | 30,8% | 66,7% |
| 8WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 9 | 20:55 | 87 | 9,7 | 1,8 | 1,0 | 0,9 | 0,0 | 60,7% | 48,4% | 36,4% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 9 | 20:01 | 47 | 5,2 | 1,7 | 0,7 | 0,9 | 0,1 | 37,5% | 24,1% | 66,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 2 | 13:30 | 2 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 16,7% | 0,0% | — |
| 2WBA1. Liga | SHTOPKE BASKET | 12 | 7:59 | 16 | 1,3 | 1,1 | 0,3 | 0,3 | 0,2 | 27,3% | 40,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






