JacekStaromlynski
- 2024–2025
- 28 meczów
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 240pktw karierze
- 8,6pktna mecz
- 8,0zbna mecz
- 1,7astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 816 min | 29:08 |
| Punkty | 240 | 8,6 |
| Zbiórki | 225 | 8,0 |
| — w ataku | 63 | 2,3 |
| — w obronie | 162 | 5,8 |
| Asysty | 48 | 1,7 |
| Przechwyty | 32 | 1,1 |
| Bloki | 27 | 1,0 |
| Straty | 41 | 1,5 |
| Przewinienia | 67 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 47 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 407 | 14,5 |
- 48,3%FG98 z 203 z gry
- 30,0%3P3 z 10 za trzy
- 68,3%FT41 z 60 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 98 | 203 | 48,3% |
| Rzuty za dwa | 95 | 193 | 49,2% |
| Rzuty za trzy | 3 | 10 | 30,0% |
| Rzuty wolne | 41 | 60 | 68,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA1. Liga | DACHMUR | 1 | 28:48 | 8 | 8,0 | 8,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | — | 100,0% |
| 6WBA1. Liga | DACHMUR | 8 | 31:17 | 76 | 9,5 | 7,9 | 2,1 | 1,0 | 0,9 | 44,1% | 20,0% | 83,3% |
| 5WBA1. Liga | MSJ VISION | 10 | 31:20 | 104 | 10,4 | 8,8 | 1,6 | 1,1 | 1,2 | 57,9% | 25,0% | 65,2% |
| 4WBA2. Liga | MSJ VISION | 9 | 24:50 | 52 | 5,8 | 7,3 | 1,7 | 1,4 | 0,9 | 40,4% | 100,0% | 52,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






