JakubBanaczkowski
19INDEX MOCY1. Liga · 6WBA
- 2022–2026
- 59 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 2 drużyny
- 7pktw 6 meczach
- 1,2pktna mecz
- 2,2zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 135 min | 22:26 |
| Punkty | 7 | 1,2 |
| Zbiórki | 13 | 2,2 |
| — w ataku | 3 | 0,5 |
| — w obronie | 10 | 1,7 |
| Asysty | 5 | 0,8 |
| Przechwyty | 2 | 0,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 3 | 0,5 |
| Przewinienia | 7 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,2 |
| Ocena (EFF) | 10 | 1,7 |
- 17,6%FG3 z 17 z gry
- 7,7%3P1 z 13 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 3 | 17 | 17,6% |
| Rzuty za dwa | 2 | 4 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 1 | 13 | 7,7% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (6WBA) w barwach INDEX MOCY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 maj 2025 | Z49 : 38 | 10:10 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 maj 2025 | Z66 : 57 | 22:15 | 0 | 3 | 1 | |
| 13 kwi 2025 | P54 : 61 | 21:33 | 2 | 2 | 0 | |
| 30 mar 2025 | Z74 : 47 | 21:49 | 3 | 3 | 2 | |
| 23 mar 2025 | Z64 : 59 | 36:21 | 0 | 1 | 0 | |
| 16 mar 2025 | Z83 : 56 | 22:28 | 2 | 4 | 2 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 59 meczów · 8 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | INDEX MOCY | 6 | 19:41 | 15 | 2,5 | 1,3 | 0,8 | 0,2 | 0,0 | 35,7% | 27,3% | 100,0% |
| 7WBA1. Liga | INDEX MOCY | 8 | 19:21 | 13 | 1,6 | 1,0 | 0,8 | 0,3 | 0,1 | 21,7% | 17,6% | 0,0% |
| 6WBA1. Liga | INDEX MOCY | 6 | 22:26 | 7 | 1,2 | 2,2 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 17,6% | 7,7% | — |
| 5WBA1. Liga | INDEX MOCY | 8 | 21:25 | 23 | 2,9 | 2,9 | 1,0 | 0,8 | 0,0 | 32,0% | 37,5% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | INDEX MOCY | 9 | 19:05 | 20 | 2,2 | 0,9 | 0,4 | 0,4 | 0,0 | 38,1% | 40,0% | — |
| 3WBA2. Liga | BAT MOCY | 4 | 24:40 | 13 | 3,3 | 1,5 | 0,8 | 1,3 | 0,0 | 35,7% | 30,0% | — |
| 2WBA1. Liga | BAT MOCY | 9 | 20:49 | 11 | 1,2 | 1,7 | 0,8 | 0,2 | 0,2 | 22,2% | 25,0% | — |
| 1WBA1. Liga | BAT MOCY | 9 | 21:53 | 21 | 2,3 | 1,4 | 1,1 | 0,2 | 0,0 | 28,6% | 29,4% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






