JakubCogiel
- 2020–2023
- 20 meczów
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 185pktw karierze
- 9,3pktna mecz
- 5,2zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 605 min | 30:15 |
| Punkty | 185 | 9,3 |
| Zbiórki | 103 | 5,2 |
| — w ataku | 24 | 1,2 |
| — w obronie | 79 | 4,0 |
| Asysty | 30 | 1,5 |
| Przechwyty | 17 | 0,9 |
| Bloki | 5 | 0,3 |
| Straty | 31 | 1,6 |
| Przewinienia | 35 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 24 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 174 | 8,7 |
- 37,0%FG74 z 200 z gry
- 24,5%3P12 z 49 za trzy
- 73,5%FT25 z 34 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 74 | 200 | 37,0% |
| Rzuty za dwa | 62 | 151 | 41,1% |
| Rzuty za trzy | 12 | 49 | 24,5% |
| Rzuty wolne | 25 | 34 | 73,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA3. Liga | WARSAW SHARKS | 8 | 35:32 | 89 | 11,1 | 6,6 | 1,8 | 1,1 | 0,4 | 36,2% | 18,2% | 75,0% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW SHARKS | 6 | 29:56 | 56 | 9,3 | 5,8 | 1,2 | 0,7 | 0,2 | 44,7% | 37,5% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WARSAW SHARKS | 1 | 29:26 | 3 | 3,0 | 6,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WARSAW SHARKS | 1 | 41:16 | 14 | 14,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 66,7% | 100,0% | — |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | Psychobasket Warszawa | 4 | 17:37 | 23 | 5,8 | 2,0 | 0,8 | 1,0 | 0,3 | 25,7% | 0,0% | 83,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






