Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 35 min | 35:28 |
| Punkty | 5 | 5,0 |
| Zbiórki | 2 | 2,0 |
| — w ataku | 1 | 1,0 |
| — w obronie | 1 | 1,0 |
| Asysty | 4 | 4,0 |
| Przechwyty | 2 | 2,0 |
| Bloki | 1 | 1,0 |
| Straty | 3 | 3,0 |
| Przewinienia | 3 | 3,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 6 | 6,0 |
- 33,3%FG2 z 6 z gry
- 0,0%3P0 z 2 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 2 | 6 | 33,3% |
| Rzuty za dwa | 2 | 4 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 2 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2/3 Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach TEKOpro. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 wrz 2021 | Z64 : 56 | 35:28 | 5 | 2 | 4 |
1 mecz, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2023 · 23 mecze · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3WBA3. Liga | TEKOpro | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 2WBA3. Liga | TEKOpro | 2 | 13:27 | 5 | 2,5 | 1,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 66,7% | — | 33,3% |
| 1WBA3. Liga | TEKOpro | 1 | 39:31 | 3 | 3,0 | 1,0 | 7,0 | 2,0 | 0,0 | 20,0% | 25,0% | — |
| UNBA 503. Liga | TEKOpro | 5 | 35:15 | 25 | 5,0 | 5,6 | 2,2 | 1,8 | 0,4 | 24,1% | 10,0% | 55,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEKOpro | 5 | 42:58 | 38 | 7,6 | 3,8 | 4,0 | 1,8 | 0,2 | 39,1% | 33,3% | 76,2% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEKOpro | 1 | 35:28 | 5 | 5,0 | 2,0 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 33,3% | 0,0% | 50,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | TEKOpro | 3 | 46:12 | 18 | 6,0 | 3,0 | 4,3 | 2,0 | 0,3 | 35,0% | 28,6% | 40,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | TEKOpro | 5 | 37:09 | 27 | 5,4 | 4,4 | 4,0 | 1,0 | 0,4 | 33,3% | 0,0% | 57,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






