JakubGodosz
- 2023–2025
- 23 mecze
- 3 sezony
- 2 drużyny
- 138pktw karierze
- 6,0pktna mecz
- 2,3zbna mecz
- 2,3astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 721 min | 31:20 |
| Punkty | 138 | 6,0 |
| Zbiórki | 53 | 2,3 |
| — w ataku | 15 | 0,7 |
| — w obronie | 38 | 1,7 |
| Asysty | 52 | 2,3 |
| Przechwyty | 29 | 1,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 44 | 1,9 |
| Przewinienia | 34 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 24 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 109 | 4,7 |
- 35,9%FG56 z 156 z gry
- 19,2%3P10 z 52 za trzy
- 45,7%FT16 z 35 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 56 | 156 | 35,9% |
| Rzuty za dwa | 46 | 104 | 44,2% |
| Rzuty za trzy | 10 | 52 | 19,2% |
| Rzuty wolne | 16 | 35 | 45,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA2. Liga | WOLVES | 6 | 39:22 | 44 | 7,3 | 3,2 | 2,8 | 1,7 | 0,0 | 31,6% | 20,8% | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | WOLVES | 8 | 30:08 | 39 | 4,9 | 1,9 | 2,4 | 0,9 | 0,0 | 30,4% | 23,8% | 54,5% |
| 2WBA3. Liga | SSMK PROTRAVEL SOCHACZEW | 9 | 27:03 | 55 | 6,1 | 2,1 | 1,8 | 1,3 | 0,0 | 45,3% | 0,0% | 38,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






