JakubGrabski
33BC LITUANICA1. Liga · 7WBA
- 2022–2026
- 76 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 124pktw 9 meczach
- 13,8pktna mecz
- 3,9zbna mecz
- 2,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 344 min | 38:11 |
| Punkty | 124 | 13,8 |
| Zbiórki | 35 | 3,9 |
| — w ataku | 6 | 0,7 |
| — w obronie | 29 | 3,2 |
| Asysty | 20 | 2,2 |
| Przechwyty | 9 | 1,0 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 18 | 2,0 |
| Przewinienia | 29 | 3,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 72 | 8,0 |
- 28,4%FG38 z 134 z gry
- 29,0%3P29 z 100 za trzy
- 86,4%FT19 z 22 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 38 | 134 | 28,4% |
| Rzuty za dwa | 9 | 34 | 26,5% |
| Rzuty za trzy | 29 | 100 | 29,0% |
| Rzuty wolne | 19 | 22 | 86,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach BC LITUANICA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | P55 : 57 | 42:37 | 13 | 6 | 3 | |
| 21 gru 2025 | Z67 : 56 | 40:01 | 12 | 2 | 1 | |
| 14 gru 2025 | Z64 : 61 | 34:51 | 3 | 2 | 2 | |
| 22 lis 2025 | P59 : 69 | 37:57 | 14 | 3 | 2 | |
| 16 lis 2025 | P42 : 56 | 29:56 | 10 | 3 | 2 | |
| 9 lis 2025 | Z89 : 63 | 41:01 | 30 | 5 | 4 | |
| 25 paź 2025 | P47 : 64 | 38:31 | 11 | 3 | 1 | |
| 12 paź 2025 | Z81 : 67 | 38:08 | 14 | 5 | 5 | |
| 5 paź 2025 | P57 : 68 | 40:34 | 17 | 6 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 76 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | BC LITUANICA | 2 | 39:17 | 9 | 4,5 | 5,0 | 3,5 | 0,0 | 0,0 | 13,0% | 5,9% | 100,0% |
| 8WBA1. Liga | BC LITUANICA | 10 | 21:34 | 63 | 6,3 | 2,8 | 1,5 | 0,3 | 0,0 | 25,0% | 25,0% | 92,3% |
| 7WBA1. Liga | BC LITUANICA | 9 | 38:11 | 124 | 13,8 | 3,9 | 2,2 | 1,0 | 0,1 | 28,4% | 29,0% | 86,4% |
| 7WBABaraże | BC LITUANICA | 1 | 36:25 | 14 | 14,0 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 25,0% | 26,7% | 66,7% |
| 6WBA1. Liga | BC LITUANICA | 8 | 37:47 | 95 | 11,9 | 4,1 | 2,8 | 0,6 | 0,3 | 30,3% | 24,1% | 71,4% |
| 5WBA1. Liga | BC LITUANICA | 6 | 28:27 | 56 | 9,3 | 1,5 | 2,2 | 0,3 | 0,2 | 29,2% | 27,1% | 83,3% |
| 4WBA1. Liga | BC LITUANICA | 11 | 27:50 | 121 | 11,0 | 2,5 | 2,2 | 0,1 | 0,2 | 30,0% | 32,6% | 72,2% |
| 4WBABaraże | BC LITUANICA | 1 | 27:53 | 3 | 3,0 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 6,7% | 11,1% | — |
| 3WBA2. Liga | BC LITUANICA | 9 | 20:01 | 48 | 5,3 | 1,8 | 1,7 | 0,4 | 0,3 | 25,0% | 21,3% | 66,7% |
| 2WBA2. Liga | BC LITUANICA | 7 | 29:38 | 65 | 9,3 | 2,4 | 2,9 | 0,6 | 0,7 | 22,2% | 25,0% | 83,3% |
| 1WBA2. Liga | BC LITUANICA | 10 | 29:37 | 81 | 8,1 | 3,5 | 2,0 | 0,5 | 0,4 | 31,2% | 23,6% | 58,8% |
| UNBA 502. Liga | BC LITUANICA | 2 | 13:34 | 2 | 1,0 | 1,5 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 11,1% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






