JakubGrabski
33BC LITUANICA1. Liga · 9WBA
- 2022–2026
- 76 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 9pktw 2 meczach
- 4,5pktna mecz
- 5,0zbna mecz
- 3,5astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 18,8%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 48,3%
- 15,2%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,5%
- 73,9%Udział trójek w rzutach z gryliga: 34,6%
Średnia ligi to średnia z 73 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (9WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
W 1 wyrównanym meczu nie oddał rzutu w ostatnich pięciu minutach przy różnicy do pięciu punktów.
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 1 / 2 | 50,0% | 45,7% |
| Półdystans | 1 / 4 | 25,0% | 47,1% |
| Za trzy | 1 / 17 | 5,9% | 28,7% |
| Razem z gry | 3 / 23 | 13,0% | 40,5% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 5najwięcej punktówz PSZENICZNY SMOOTHIE, 25 paź 2026
- 7najwięcej zbiórekz PSZENICZNY SMOOTHIE, 25 paź 2026
- 5najwięcej asystz PSZENICZNY SMOOTHIE, 25 paź 2026
- 5najlepszy mecz (EFF)5 pkt, 7 zb, 5 as — z PSZENICZNY SMOOTHIE, 25 paź 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2022–2026 · 76 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2192 min | 28:51 |
| Punkty | 681 | 9,0 |
| Zbiórki | 218 | 2,9 |
| — w ataku | 29 | 0,4 |
| — w obronie | 189 | 2,5 |
| Asysty | 162 | 2,1 |
| Przechwyty | 37 | 0,5 |
| Bloki | 18 | 0,2 |
| Straty | 163 | 2,1 |
| Przewinienia | 182 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 82 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 318 | 4,2 |
- 26,9%FG224 z 833 z gry
- 25,6%3P149 z 583 za trzy
- 76,4%FT84 z 110 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 224 | 833 | 26,9% |
| Rzuty za dwa | 75 | 250 | 30,0% |
| Rzuty za trzy | 149 | 583 | 25,6% |
| Rzuty wolne | 84 | 110 | 76,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktówz GRUBE RYBY, 9 lis 2025
- Mecz 7+ asyst2 razy · ostatnio z OCTO, 9 mar 2025
- Mecz 4+ trójki11 razy · ostatnio z POLSKA KLUB SPORTOWY, 8 lut 2026
- 500 punktówpunktów w karierze: 681
- 50 meczówrozegranych meczów: 73
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 10
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
GRUBE RYBY9 lis 202530pkt5zb4as21eff
WARSAW RAPTORS11 maj 202521pkt4zb2as18eff
INDEX MOCY1 mar 202615pkt7zb3as17eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






