JakubKomala
9POLIBUDALiga Mistrzów · 9WBA
- 2021–2026
- 114 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 23pktw 5 meczach
- 4,6pktna mecz
- 1,0zbna mecz
- 0,4astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 47,9%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 49,7%
- 47,9%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 47,2%
- 91,7%Udział trójek w rzutach z gryliga: 38,4%
Średnia ligi to średnia z 108 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w Liga Mistrzów (9WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
W 1 wyrównanym meczu nie oddał rzutu w ostatnich pięciu minutach przy różnicy do pięciu punktów.
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 0 / 0 | — | 51,3% |
| Półdystans | 1 / 2 | 50,0% | 47,1% |
| Za trzy | 7 / 22 | 31,8% | 28,4% |
| Razem z gry | 8 / 24 | 33,3% | 41,7% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 6najwięcej punktówz COURT CLAN, 27 wrz 2026
- 2najwięcej zbiórekz HUTNICZE WILKI, 11 paź 2026
- 1najwięcej asystz POST PRIME, 25 paź 2026
- 6najlepszy mecz (EFF)6 pkt, 2 zb, 0 as — z HUTNICZE WILKI, 11 paź 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 114 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1973 min | 17:18 |
| Punkty | 702 | 6,2 |
| Zbiórki | 130 | 1,1 |
| — w ataku | 15 | 0,1 |
| — w obronie | 115 | 1,0 |
| Asysty | 117 | 1,0 |
| Przechwyty | 26 | 0,2 |
| Bloki | 2 | 0,0 |
| Straty | 53 | 0,5 |
| Przewinienia | 76 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 39 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 554 | 4,9 |
- 39,3%FG237 z 603 z gry
- 37,9%3P198 z 523 za trzy
- 88,2%FT30 z 34 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 237 | 603 | 39,3% |
| Rzuty za dwa | 39 | 80 | 48,8% |
| Rzuty za trzy | 198 | 523 | 37,9% |
| Rzuty wolne | 30 | 34 | 88,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 4+ trójki19 razy · ostatnio z INIEMAMOCNI, 10 maj 2026
- 500 punktówpunktów w karierze: 702
- 50 meczówrozegranych meczów: 105
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
POLSKA KLUB SPORTOWY30 lis 202517pkt7zb4as26eff
OSTAP RUSZTOWANIA17 paź 202118pkt3zb4as21eff
MDM SERWIS24 mar 202414pkt3zb5as19eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






