JakubKurcewicz
- 2020–2023
- 20 meczów
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 56pktw karierze
- 2,8pktna mecz
- 1,6zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 431 min | 21:32 |
| Punkty | 56 | 2,8 |
| Zbiórki | 32 | 1,6 |
| — w ataku | 5 | 0,3 |
| — w obronie | 27 | 1,4 |
| Asysty | 39 | 2,0 |
| Przechwyty | 11 | 0,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 50 | 2,5 |
| Przewinienia | 20 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | -2 | -0,1 |
- 21,0%FG22 z 105 z gry
- 16,1%3P5 z 31 za trzy
- 50,0%FT7 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 22 | 105 | 21,0% |
| Rzuty za dwa | 17 | 74 | 23,0% |
| Rzuty za trzy | 5 | 31 | 16,1% |
| Rzuty wolne | 7 | 14 | 50,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 5 | 20:23 | 7 | 1,4 | 0,8 | 2,6 | 0,4 | 0,0 | 11,5% | 0,0% | 33,3% |
| 2WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 7 | 20:54 | 13 | 1,9 | 0,7 | 1,7 | 0,6 | 0,0 | 15,2% | 18,2% | 100,0% |
| 1WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 7 | 21:13 | 30 | 4,3 | 2,9 | 1,9 | 0,7 | 0,0 | 32,4% | 22,2% | 50,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | AMBITNI AMATORZY | 1 | 33:49 | 6 | 6,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 22,2% | 33,3% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






