JakubMaciejczak
17MM PROBASKET1. Liga · 49. Sezon - Jesień 2021
- 2021–2026
- 65 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 5 drużyn
- 87pktw 10 meczach
- 8,7pktna mecz
- 5,0zbna mecz
- 2,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 388 min | 38:47 |
| Punkty | 87 | 8,7 |
| Zbiórki | 50 | 5,0 |
| — w ataku | 22 | 2,2 |
| — w obronie | 28 | 2,8 |
| Asysty | 27 | 2,7 |
| Przechwyty | 11 | 1,1 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 9 | 0,9 |
| Przewinienia | 13 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 118 | 11,8 |
- 50,6%FG40 z 79 z gry
- 10,0%3P1 z 10 za trzy
- 40,0%FT6 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 40 | 79 | 50,6% |
| Rzuty za dwa | 39 | 69 | 56,5% |
| Rzuty za trzy | 1 | 10 | 10,0% |
| Rzuty wolne | 6 | 15 | 40,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach MM PROBASKET. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 sty 2022 | P55 : 62 | 36:16 | 8 | 5 | 2 | |
| 18 sty 2022 | P49 : 53 | 45:55 | 8 | 6 | 1 | |
| 5 gru 2021 | P65 : 68 | 48:00 | 0 | 4 | 0 | |
| 28 lis 2021 | P51 : 69 | 36:31 | 8 | 3 | 4 | |
| 14 lis 2021 | P48 : 53 | 42:55 | 7 | 8 | 3 | |
| 7 lis 2021 | Z68 : 48 | 22:49 | 4 | 2 | 2 | |
| 24 paź 2021 | P58 : 87 | 34:31 | 12 | 2 | 4 | |
| 17 paź 2021 | Z84 : 55 | 48:00 | 20 | 7 | 3 | |
| 10 paź 2021 | P84 : 89 | 31:34 | 6 | 7 | 4 | |
| 3 paź 2021 | P64 : 69 | 41:19 | 14 | 6 | 4 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 65 meczów · 10 sezonów · 5 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | D7 | 2 | 30:46 | 13 | 6,5 | 4,5 | 3,0 | 0,0 | 1,5 | 42,9% | 33,3% | — |
| 8WBA2. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 9 | 35:33 | 81 | 9,0 | 5,1 | 4,1 | 1,3 | 1,0 | 51,5% | 45,5% | 72,7% |
| 8WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 26:40 | 7 | 7,0 | 5,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 75,0% | — | 50,0% |
| 7WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 6 | 19:58 | 13 | 2,2 | 3,3 | 2,0 | 0,7 | 0,0 | 40,0% | 33,3% | 0,0% |
| 7WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 37:53 | 15 | 15,0 | 6,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 66,7% | 100,0% | — |
| 2WBA1. Liga | NTL | 9 | 22:48 | 53 | 5,9 | 2,0 | 2,2 | 0,9 | 0,0 | 60,5% | 20,0% | 66,7% |
| 2WBA2. Liga | SAHEL | 6 | 38:46 | 73 | 12,2 | 5,0 | 3,8 | 1,0 | 0,0 | 55,7% | 40,0% | 42,9% |
| 1WBA1. Liga | NTL | 7 | 22:06 | 37 | 5,3 | 2,9 | 2,0 | 0,4 | 0,0 | 51,6% | 0,0% | 83,3% |
| 1WBA2. Liga | SAHEL | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| UNBA 501. Liga | MM PROBASKET | 6 | 36:51 | 55 | 9,2 | 4,2 | 4,3 | 0,7 | 0,0 | 44,8% | 0,0% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | MM PROBASKET | 10 | 38:47 | 87 | 8,7 | 5,0 | 2,7 | 1,1 | 0,0 | 50,6% | 10,0% | 40,0% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | MM PROBASKET | 2 | 25:18 | 4 | 2,0 | 3,5 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 40,0% | — | — |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | SAHEL | 4 | 39:16 | 62 | 15,5 | 8,3 | 5,0 | 2,0 | 1,3 | 60,5% | 25,0% | 75,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | MM PROBASKET | 1 | 12:46 | 2 | 2,0 | 2,0 | 2,0 | 3,0 | 2,0 | 100,0% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






