JakubMatjakowski
13OBRONCY Z TOBRUKU3. Liga · 8WBA
- 2024–2026
- 27 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 143pktw 8 meczach
- 17,9pktna mecz
- 5,9zbna mecz
- 3,6astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 48,7%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 45,7%
- 48,4%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 43,8%
- 31,0%Udział trójek w rzutach z gryliga: 37,0%
Średnia ligi to średnia z 188 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 3. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
W 1 wyrównanym meczu nie oddał rzutu w ostatnich pięciu minutach przy różnicy do pięciu punktów.
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 37 / 65 | 56,9% | 48,7% |
| Półdystans | 9 / 21 | 42,9% | 39,6% |
| Za trzy | 10 / 39 | 25,6% | 26,5% |
| Razem z gry | 56 / 125 | 44,8% | 38,9% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 28najwięcej punktówz WARSAW GREEN GOOSE, 26 kwi 2026
- 8najwięcej zbiórekz WARSAW GREEN GOOSE, 26 kwi 2026
- 8najwięcej asystz WARSAW GREEN GOOSE, 26 kwi 2026
- 31najlepszy mecz (EFF)28 pkt, 8 zb, 8 as — z WARSAW GREEN GOOSE, 26 kwi 2026
- 66 meczów z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 33 mecze z 20+ pktz 8 rozegranych
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2024–2026 · 27 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1041 min | 38:33 |
| Punkty | 449 | 16,6 |
| Zbiórki | 177 | 6,6 |
| — w ataku | 51 | 1,9 |
| — w obronie | 126 | 4,7 |
| Asysty | 71 | 2,6 |
| Przechwyty | 54 | 2,0 |
| Bloki | 1 | 0,0 |
| Straty | 126 | 4,7 |
| Przewinienia | 56 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 118 | 4,4 |
| Ocena (EFF) | 280 | 10,4 |
- 40,1%FG177 z 441 z gry
- 15,8%3P16 z 101 za trzy
- 49,1%FT79 z 161 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 177 | 441 | 40,1% |
| Rzuty za dwa | 161 | 340 | 47,4% |
| Rzuty za trzy | 16 | 101 | 15,8% |
| Rzuty wolne | 79 | 161 | 49,1% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 7+ asystz WARSAW GREEN GOOSE, 26 kwi 2026
- Mecz 4+ trójkiz WARSAW GREEN GOOSE, 26 kwi 2026
- 100 punktówpunktów w karierze: 449
- 25 meczówrozegranych meczów: 27
- 3 sezony w lidzesezonów w WBA: 4
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
WARSAW GREEN GOOSE26 kwi 202628pkt8zb8as31eff
HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA14 lut 202626pkt6zb3as21eff
TEKOpro10 maj 202524pkt7zb3as21eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






