JakubPoblocki
- 2022–2026
- 26 meczów
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 86pktw karierze
- 3,3pktna mecz
- 6,4zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 689 min | 26:29 |
| Punkty | 86 | 3,3 |
| Zbiórki | 166 | 6,4 |
| — w ataku | 48 | 1,8 |
| — w obronie | 118 | 4,5 |
| Asysty | 40 | 1,5 |
| Przechwyty | 23 | 0,9 |
| Bloki | 8 | 0,3 |
| Straty | 48 | 1,8 |
| Przewinienia | 39 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 19 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 163 | 6,3 |
- 28,8%FG40 z 139 z gry
- 0,0%3P0 z 3 za trzy
- 31,6%FT6 z 19 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 40 | 139 | 28,8% |
| Rzuty za dwa | 40 | 136 | 29,4% |
| Rzuty za trzy | 0 | 3 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 6 | 19 | 31,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 6 | 31:42 | 24 | 4,0 | 6,8 | 1,2 | 1,0 | 0,2 | 34,4% | — | 40,0% |
| 7WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 6 | 28:10 | 18 | 3,0 | 5,0 | 1,2 | 1,2 | 0,7 | 30,8% | 0,0% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 3WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 4 | 12:12 | 10 | 2,5 | 3,0 | 0,8 | 0,5 | 0,0 | 38,5% | — | — |
| 1WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 9 | 31:11 | 34 | 3,8 | 9,2 | 2,6 | 0,9 | 0,3 | 23,5% | 0,0% | 20,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






