JakubProwinski
43TRZY PLUS JEDEN2. Liga · 8WBA
- 2025–2026
- 19 meczów w karierze
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 134pktw 11 meczach
- 12,2pktna mecz
- 4,5zbna mecz
- 2,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 334 min | 30:24 |
| Punkty | 134 | 12,2 |
| Zbiórki | 50 | 4,5 |
| — w ataku | 13 | 1,2 |
| — w obronie | 37 | 3,4 |
| Asysty | 27 | 2,5 |
| Przechwyty | 21 | 1,9 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 18 | 1,6 |
| Przewinienia | 25 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 134 | 12,2 |
- 41,5%FG54 z 130 z gry
- 25,0%3P12 z 48 za trzy
- 73,7%FT14 z 19 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 54 | 130 | 41,5% |
| Rzuty za dwa | 42 | 82 | 51,2% |
| Rzuty za trzy | 12 | 48 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 14 | 19 | 73,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (8WBA) w barwach TRZY PLUS JEDEN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | Z84 : 58 | 33:53 | 10 | 6 | 5 | |
| 24 maj 2026 | Z66 : 44 | 29:58 | 11 | 10 | 0 | |
| 17 maj 2026 | Z80 : 60 | 31:37 | 14 | 2 | 3 | |
| 25 kwi 2026 | Z73 : 56 | 31:10 | 19 | 5 | 1 | |
| 19 kwi 2026 | P59 : 61 | 32:06 | 8 | 2 | 0 | |
| 11 kwi 2026 | P69 : 71 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 mar 2026 | Z94 : 66 | 33:27 | 11 | 8 | 5 | |
| 8 mar 2026 | Z79 : 70 | 38:23 | 14 | 0 | 3 | |
| 1 mar 2026 | Z72 : 52 | 25:52 | 9 | 6 | 2 | |
| 22 lut 2026 | Z94 : 48 | 34:13 | 13 | 7 | 4 | |
| 15 lut 2026 | Z69 : 62 | 43:43 | 25 | 4 | 4 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 19 meczów · 3 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 3 | 32:16 | 29 | 9,7 | 3,7 | 4,0 | 1,7 | 0,0 | 37,5% | 33,3% | 50,0% |
| 8WBA2. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 11 | 30:24 | 134 | 12,2 | 4,5 | 2,5 | 1,9 | 0,1 | 41,5% | 25,0% | 73,7% |
| 7WBA2. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 5 | 31:51 | 73 | 14,6 | 7,0 | 4,0 | 2,2 | 0,4 | 46,7% | 32,3% | 77,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






