
JakubRowinski
1UKS BASKET TARCZYN3. Liga · 6WBA
- 2025–2026
- 31 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 83pktw 9 meczach
- 9,2pktna mecz
- 6,6zbna mecz
- 1,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 325 min | 36:07 |
| Punkty | 83 | 9,2 |
| Zbiórki | 59 | 6,6 |
| — w ataku | 22 | 2,4 |
| — w obronie | 37 | 4,1 |
| Asysty | 10 | 1,1 |
| Przechwyty | 13 | 1,4 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 29 | 3,2 |
| Przewinienia | 12 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 71 | 7,9 |
- 38,5%FG35 z 91 z gry
- 22,2%3P2 z 9 za trzy
- 50,0%FT11 z 22 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 35 | 91 | 38,5% |
| Rzuty za dwa | 33 | 82 | 40,2% |
| Rzuty za trzy | 2 | 9 | 22,2% |
| Rzuty wolne | 11 | 22 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (6WBA) w barwach UKS BASKET TARCZYN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 cze 2025 | Z68 : 56 | 40:34 | 4 | 13 | 4 | |
| 18 maj 2025 | P71 : 78 | 35:16 | 15 | 2 | 2 | |
| 11 maj 2025 | P72 : 86 | 35:04 | 8 | 7 | 1 | |
| 12 kwi 2025 | P69 : 73 | 43:04 | 8 | 3 | 0 | |
| 6 kwi 2025 | P47 : 71 | 40:37 | 10 | 7 | 1 | |
| 23 mar 2025 | P46 : 49 | 42:25 | 11 | 9 | 2 | |
| 9 mar 2025 | P22 : 42 | 30:56 | 9 | 4 | 0 | |
| 1 mar 2025 | P36 : 82 | 39:08 | 14 | 11 | 0 | |
| 22 lut 2025 | P35 : 51 | 18:01 | 4 | 3 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 31 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 4 | 23:09 | 14 | 3,5 | 2,8 | 1,0 | 0,8 | 0,0 | 40,0% | — | 85,7% |
| 8WBA3. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 8 | 30:23 | 58 | 7,3 | 5,1 | 1,3 | 0,6 | 0,0 | 56,8% | 0,0% | 69,6% |
| 8WBABaraże | UKS BASKET TARCZYN | 1 | 34:43 | 2 | 2,0 | 9,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
| 7WBA3. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 9 | 44:52 | 84 | 9,3 | 7,9 | 2,0 | 1,0 | 0,1 | 41,2% | 10,0% | 41,9% |
| 6WBA3. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 9 | 36:07 | 83 | 9,2 | 6,6 | 1,1 | 1,4 | 0,2 | 38,5% | 22,2% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






