JakubSzczesniak
- 2024–2026
- 30 meczów
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 425pktw karierze
- 14,2pktna mecz
- 8,1zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1153 min | 38:27 |
| Punkty | 425 | 14,2 |
| Zbiórki | 242 | 8,1 |
| — w ataku | 57 | 1,9 |
| — w obronie | 185 | 6,2 |
| Asysty | 56 | 1,9 |
| Przechwyty | 64 | 2,1 |
| Bloki | 12 | 0,4 |
| Straty | 77 | 2,6 |
| Przewinienia | 45 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 90 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 498 | 16,6 |
- 47,1%FG172 z 365 z gry
- 27,5%3P19 z 69 za trzy
- 66,7%FT62 z 93 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 172 | 365 | 47,1% |
| Rzuty za dwa | 153 | 296 | 51,7% |
| Rzuty za trzy | 19 | 69 | 27,5% |
| Rzuty wolne | 62 | 93 | 66,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 4 | 31:05 | 31 | 7,8 | 5,5 | 0,8 | 1,3 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | 70,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 2 | 17:55 | 9 | 4,5 | 2,5 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 37,5% | 50,0% | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 5 | 42:19 | 71 | 14,2 | 8,2 | 1,8 | 1,8 | 0,6 | 56,4% | 27,3% | 75,0% |
| 6WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 43:21 | 6 | 6,0 | 10,0 | 4,0 | 4,0 | 0,0 | 18,2% | 20,0% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 9 | 41:09 | 133 | 14,8 | 8,9 | 2,1 | 2,1 | 0,2 | 38,8% | 15,0% | 69,2% |
| 5WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 42:16 | 18 | 18,0 | 8,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 70,0% | 50,0% | 75,0% |
| 4WBA2. Liga | POLSKA KLUB SPORTOWY | 7 | 39:47 | 135 | 19,3 | 9,6 | 2,4 | 2,4 | 0,9 | 54,1% | 38,1% | 43,8% |
| 4WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 47:12 | 22 | 22,0 | 9,0 | 3,0 | 6,0 | 1,0 | 52,6% | 40,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






