Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 301 min | 37:39 |
| Punkty | 123 | 15,4 |
| Zbiórki | 76 | 9,5 |
| — w ataku | 17 | 2,1 |
| — w obronie | 59 | 7,4 |
| Asysty | 13 | 1,6 |
| Przechwyty | 9 | 1,1 |
| Bloki | 5 | 0,6 |
| Straty | 21 | 2,6 |
| Przewinienia | 22 | 2,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 154 | 19,3 |
- 53,6%FG52 z 97 z gry
- 25,9%3P7 z 27 za trzy
- 66,7%FT12 z 18 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 52 | 97 | 53,6% |
| Rzuty za dwa | 45 | 70 | 64,3% |
| Rzuty za trzy | 7 | 27 | 25,9% |
| Rzuty wolne | 12 | 18 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (8WBA) w barwach MOLES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | Z77 : 47 | 36:19 | 16 | 10 | 2 | |
| 24 maj 2026 | P61 : 68 | 25:53 | 12 | 1 | 0 | |
| 17 maj 2026 | Z61 : 53 | 20:16 | 15 | 5 | 1 | |
| 18 kwi 2026 | Z64 : 62 | 53:00 | 16 | 15 | 2 | |
| 22 mar 2026 | Z70 : 63 | 43:30 | 23 | 10 | 1 | |
| 8 mar 2026 | Z74 : 50 | 43:36 | 12 | 9 | 4 | |
| 22 lut 2026 | P48 : 94 | 41:55 | 19 | 19 | 1 | |
| 15 lut 2026 | Z47 : 35 | 36:43 | 10 | 7 | 2 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 26 meczów · 3 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | MOLES | 8 | 37:39 | 123 | 15,4 | 9,5 | 1,6 | 1,1 | 0,6 | 53,6% | 25,9% | 66,7% |
| 8WBABaraże | MOLES | 1 | 46:12 | 19 | 19,0 | 9,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 60,0% | 0,0% | 33,3% |
| 7WBA2. Liga | MOLES | 5 | 31:49 | 47 | 9,4 | 6,8 | 2,2 | 0,2 | 0,8 | 35,2% | 11,8% | 87,5% |
| 7WBABaraże | MOLES | 1 | 28:46 | 19 | 19,0 | 6,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 72,7% | 100,0% | 66,7% |
| 6WBA3. Liga | MOLES | 11 | 35:46 | 163 | 14,8 | 9,3 | 1,1 | 1,1 | 0,5 | 56,7% | 25,0% | 61,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






