JakubZbikowski
- 2025–2026
- 19 meczów
- 3 sezony
- 2 drużyny
- 86pktw karierze
- 4,5pktna mecz
- 2,6zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 419 min | 22:02 |
| Punkty | 86 | 4,5 |
| Zbiórki | 50 | 2,6 |
| — w ataku | 9 | 0,5 |
| — w obronie | 41 | 2,2 |
| Asysty | 28 | 1,5 |
| Przechwyty | 15 | 0,8 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 39 | 2,1 |
| Przewinienia | 21 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 18 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 68 | 3,6 |
- 35,1%FG33 z 94 z gry
- 27,8%3P10 z 36 za trzy
- 45,5%FT10 z 22 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 33 | 94 | 35,1% |
| Rzuty za dwa | 23 | 58 | 39,7% |
| Rzuty za trzy | 10 | 36 | 27,8% |
| Rzuty wolne | 10 | 22 | 45,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | MJSWISH TEAM | 2 | 9:32 | 9 | 4,5 | 2,0 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 60,0% | 100,0% | 25,0% |
| 8WBA3. Liga | MJSWISH ROOKIES | 8 | 27:05 | 47 | 5,9 | 3,3 | 2,0 | 1,0 | 0,1 | 34,6% | 27,8% | 50,0% |
| 7WBA3. Liga | MJSWISH ROOKIES | 9 | 20:20 | 30 | 3,3 | 2,2 | 1,2 | 0,6 | 0,0 | 32,4% | 18,8% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






