Janben Said
44WHITE CHOCOLATES2. Liga · 6WBA
- 2024–2026
- 29 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 74pktw 9 meczach
- 8,2pktna mecz
- 4,9zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 330 min | 36:42 |
| Punkty | 74 | 8,2 |
| Zbiórki | 44 | 4,9 |
| — w ataku | 10 | 1,1 |
| — w obronie | 34 | 3,8 |
| Asysty | 18 | 2,0 |
| Przechwyty | 18 | 2,0 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 12 | 1,3 |
| Przewinienia | 18 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 111 | 12,3 |
- 46,7%FG28 z 60 z gry
- 38,5%3P10 z 26 za trzy
- 80,0%FT8 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 28 | 60 | 46,7% |
| Rzuty za dwa | 18 | 34 | 52,9% |
| Rzuty za trzy | 10 | 26 | 38,5% |
| Rzuty wolne | 8 | 10 | 80,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach WHITE CHOCOLATES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | P60 : 69 | 48:00 | 11 | 5 | 1 | |
| 1 cze 2025 | P45 : 75 | 30:40 | 2 | 5 | 1 | |
| 18 maj 2025 | P65 : 80 | 34:25 | 10 | 3 | 3 | |
| 26 kwi 2025 | P68 : 79 | 45:19 | 16 | 3 | 1 | |
| 23 mar 2025 | Z71 : 69 | 29:37 | 0 | 4 | 2 | |
| 16 mar 2025 | Z72 : 59 | 32:22 | 10 | 6 | 2 | |
| 8 mar 2025 | P58 : 78 | 37:16 | 9 | 7 | 2 | |
| 1 mar 2025 | P70 : 80 | 32:43 | 5 | 1 | 1 | |
| 22 lut 2025 | Z79 : 57 | 39:55 | 11 | 10 | 5 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 29 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | WHITE CHOCOLATES | 1 | 48:00 | 9 | 9,0 | 10,0 | 1,0 | 2,0 | 2,0 | 33,3% | 25,0% | — |
| 7WBA2. Liga | WHITE CHOCOLATES | 7 | 36:21 | 65 | 9,3 | 5,6 | 2,4 | 2,4 | 0,4 | 50,0% | 35,0% | 71,4% |
| 6WBA2. Liga | WHITE CHOCOLATES | 9 | 36:42 | 74 | 8,2 | 4,9 | 2,0 | 2,0 | 0,3 | 46,7% | 38,5% | 80,0% |
| 6WBABaraże | WHITE CHOCOLATES | 1 | 38:15 | 14 | 14,0 | 9,0 | 6,0 | 5,0 | 0,0 | 85,7% | 50,0% | 100,0% |
| 5WBA3. Liga | WHITE CHOCOLATES | 11 | 31:56 | 72 | 6,5 | 6,2 | 1,6 | 1,3 | 0,3 | 35,2% | 30,0% | 68,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






