JanBordo
21WARSAW GREEN GOOSE3. Liga · 5WBA
- 2020–2025
- 38 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 2 drużyny
- 11pktw 3 meczach
- 3,7pktna mecz
- 13,0zbna mecz
- 1,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 143 min | 47:36 |
| Punkty | 11 | 3,7 |
| Zbiórki | 39 | 13,0 |
| — w ataku | 7 | 2,3 |
| — w obronie | 32 | 10,7 |
| Asysty | 5 | 1,7 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 3 | 1,0 |
| Straty | 6 | 2,0 |
| Przewinienia | 6 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 38 | 12,7 |
- 23,5%FG4 z 17 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 75,0%FT3 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 4 | 17 | 23,5% |
| Rzuty za dwa | 4 | 17 | 23,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 3 | 4 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (5WBA) w barwach WARSAW GREEN GOOSE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 gru 2024 | P56 : 59 | 53:00 | 5 | 14 | 3 | |
| 23 lis 2024 | P50 : 81 | 44:42 | 0 | 9 | 0 | |
| 9 lis 2024 | P59 : 92 | 45:06 | 6 | 16 | 2 |
3 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2025 · 38 meczów · 8 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 37:22 | 0 | 0,0 | 5,0 | 5,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
| 5WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 3 | 47:36 | 11 | 3,7 | 13,0 | 1,7 | 0,0 | 1,0 | 23,5% | — | 75,0% |
| 4WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 2 | 24:00 | 6 | 3,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 15,4% | 0,0% | 40,0% |
| 1WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 3 | 45:02 | 23 | 7,7 | 12,7 | 2,7 | 2,0 | 1,0 | 34,5% | 33,3% | 25,0% |
| UNBA 502. Liga | TACO TEAM | 10 | 38:03 | 59 | 5,9 | 7,5 | 1,1 | 0,8 | 0,4 | 26,9% | 8,3% | 61,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | TACO TEAM | 5 | 48:00 | 51 | 10,2 | 10,0 | 1,4 | 0,8 | 0,0 | 45,3% | 50,0% | 16,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TACO TEAM | 4 | 38:49 | 28 | 7,0 | 4,5 | 1,8 | 0,5 | 0,3 | 34,3% | 0,0% | 57,1% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | TACO TEAM | 5 | 39:44 | 36 | 7,2 | 11,4 | 1,2 | 1,0 | 0,2 | 34,7% | 0,0% | 28,6% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | TACO TEAM | 5 | 24:07 | 36 | 7,2 | 4,2 | 1,6 | 0,8 | 0,2 | 44,7% | 0,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






