JanBordo
21TACO TEAMTagomago.pl Cup Amator 2021 · Tagomago.pl Cup Amator 2021
- 2020–2025
- 38 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 2 drużyny
- 36pktw 5 meczach
- 7,2pktna mecz
- 11,4zbna mecz
- 1,2astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 34,6%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 43,8%
- 34,7%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 41,8%
- 2,0%Udział trójek w rzutach z gryliga: 34,2%
Średnia ligi to średnia z 98 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w Tagomago.pl Cup Amator 2021 (Tagomago.pl Cup Amator 2021); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 13najwięcej punktówz Psychobasket Warszawa, 30 maj 2021
- 15najwięcej zbiórekz Psychobasket Warszawa, 30 maj 2021
- 3najwięcej asystz RUN'N GUN, 5 cze 2021
- 17najlepszy mecz (EFF)13 pkt, 15 zb, 0 as — z Psychobasket Warszawa, 30 maj 2021
- 1double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2020–2025 · 38 meczów · 8 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1458 min | 38:23 |
| Punkty | 250 | 6,6 |
| Zbiórki | 311 | 8,2 |
| — w ataku | 77 | 2,0 |
| — w obronie | 234 | 6,2 |
| Asysty | 59 | 1,6 |
| Przechwyty | 32 | 0,8 |
| Bloki | 13 | 0,3 |
| Straty | 75 | 2,0 |
| Przewinienia | 50 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 48 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 331 | 8,7 |
- 33,3%FG111 z 333 z gry
- 13,6%3P3 z 22 za trzy
- 40,3%FT25 z 62 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 111 | 333 | 33,3% |
| Rzuty za dwa | 108 | 311 | 34,7% |
| Rzuty za trzy | 3 | 22 | 13,6% |
| Rzuty wolne | 25 | 62 | 40,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 15+ zbiórek5 razy · ostatnio z GRZECHOTNIKI LOMIANKI, 9 lis 2024
- Double-double6 razy · ostatnio z WARSAW SHARKS, 2 paź 2022
- 100 punktówpunktów w karierze: 250
- 25 meczówrozegranych meczów: 34
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 8
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
WARSAW SHARKS2 paź 202216pkt22zb4as36eff
FOR THE WIN23 sty 202215pkt21zb1as23eff
SAHEL19 gru 202020pkt11zb4as22eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






