JanBurkiewicz
- 2024–2026
- 23 mecze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 232pktw karierze
- 10,1pktna mecz
- 4,8zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 819 min | 35:37 |
| Punkty | 232 | 10,1 |
| Zbiórki | 110 | 4,8 |
| — w ataku | 34 | 1,5 |
| — w obronie | 76 | 3,3 |
| Asysty | 45 | 2,0 |
| Przechwyty | 30 | 1,3 |
| Bloki | 5 | 0,2 |
| Straty | 36 | 1,6 |
| Przewinienia | 45 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 56 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 281 | 12,2 |
- 50,0%FG86 z 172 z gry
- 27,1%3P13 z 48 za trzy
- 71,2%FT47 z 66 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 86 | 172 | 50,0% |
| Rzuty za dwa | 73 | 124 | 58,9% |
| Rzuty za trzy | 13 | 48 | 27,1% |
| Rzuty wolne | 47 | 66 | 71,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | WHITE CHOCOLATES | 7 | 36:59 | 58 | 8,3 | 5,7 | 2,3 | 1,9 | 0,1 | 40,7% | 17,6% | 61,1% |
| 7WBA2. Liga | WHITE CHOCOLATES | 3 | 32:12 | 14 | 4,7 | 3,0 | 2,3 | 0,7 | 0,3 | 36,4% | 0,0% | 85,7% |
| 6WBA2. Liga | WHITE CHOCOLATES | 7 | 36:50 | 96 | 13,7 | 4,9 | 1,4 | 1,1 | 0,4 | 51,5% | 33,3% | 73,3% |
| 6WBABaraże | WHITE CHOCOLATES | 1 | 32:10 | 10 | 10,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 83,3% | 0,0% | — |
| 5WBA3. Liga | WHITE CHOCOLATES | 5 | 34:46 | 54 | 10,8 | 5,2 | 2,2 | 1,4 | 0,0 | 60,6% | 50,0% | 72,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






