JanKalicki
- 2020–2023
- 39 meczów
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 97pktw karierze
- 2,5pktna mecz
- 1,6zbna mecz
- 0,6astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 811 min | 20:48 |
| Punkty | 97 | 2,5 |
| Zbiórki | 63 | 1,6 |
| — w ataku | 11 | 0,3 |
| — w obronie | 52 | 1,3 |
| Asysty | 23 | 0,6 |
| Przechwyty | 12 | 0,3 |
| Bloki | 1 | 0,0 |
| Straty | 24 | 0,6 |
| Przewinienia | 17 | 0,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 82 | 2,1 |
- 27,5%FG33 z 120 z gry
- 26,7%3P24 z 90 za trzy
- 70,0%FT7 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 33 | 120 | 27,5% |
| Rzuty za dwa | 9 | 30 | 30,0% |
| Rzuty za trzy | 24 | 90 | 26,7% |
| Rzuty wolne | 7 | 10 | 70,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 5 | 19:55 | 11 | 2,2 | 1,6 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | 21,4% | 27,3% | 100,0% |
| UNBA 501. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 11:00 | 15 | 1,7 | 0,3 | 0,3 | 0,2 | 0,0 | 35,7% | 25,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 29:51 | 49 | 5,4 | 2,7 | 1,0 | 0,6 | 0,1 | 36,0% | 33,3% | — |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | OSTAP RUSZTOWANIA | 5 | 31:08 | 8 | 1,6 | 2,2 | 1,0 | 0,2 | 0,0 | 16,7% | 15,4% | — |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 11 | 17:06 | 14 | 1,3 | 1,5 | 0,2 | 0,2 | 0,0 | 16,7% | 20,0% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






