Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 378 min | 34:23 |
| Punkty | 127 | 11,5 |
| Zbiórki | 49 | 4,5 |
| — w ataku | 14 | 1,3 |
| — w obronie | 35 | 3,2 |
| Asysty | 21 | 1,9 |
| Przechwyty | 13 | 1,2 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 12 | 1,1 |
| Przewinienia | 14 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 104 | 9,5 |
- 38,5%FG52 z 135 z gry
- 27,1%3P13 z 48 za trzy
- 47,6%FT10 z 21 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 52 | 135 | 38,5% |
| Rzuty za dwa | 39 | 87 | 44,8% |
| Rzuty za trzy | 13 | 48 | 27,1% |
| Rzuty wolne | 10 | 21 | 47,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (6WBA) w barwach NLB. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 cze 2025 | P54 : 79 | 48:00 | 22 | 10 | 1 | |
| 31 maj 2025 | Z62 : 60 | 35:52 | 8 | 1 | 2 | |
| 25 maj 2025 | Z85 : 51 | 33:46 | 18 | 8 | 2 | |
| 18 maj 2025 | P57 : 76 | 29:00 | 12 | 6 | 2 | |
| 10 maj 2025 | Z81 : 75 | 33:46 | 11 | 7 | 3 | |
| 27 kwi 2025 | Z86 : 77 | 38:01 | 11 | 0 | 3 | |
| 13 kwi 2025 | Z74 : 65 | 48:52 | 16 | 6 | 1 | |
| 6 kwi 2025 | P49 : 82 | 26:46 | 7 | 4 | 1 | |
| 23 mar 2025 | Z76 : 59 | 23:34 | 6 | 4 | 3 | |
| 1 mar 2025 | Z67 : 59 | 28:25 | 13 | 3 | 2 | |
| 23 lut 2025 | Z60 : 59 | 32:13 | 3 | 0 | 1 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 46 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA3. Liga | NLB | 12 | 33:41 | 101 | 8,4 | 3,4 | 2,4 | 1,7 | 0,1 | 38,7% | 32,6% | 31,3% |
| 8WBABaraże | NLB | 1 | 24:34 | 12 | 12,0 | 0,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 40,0% | 40,0% | 40,0% |
| 7WBA3. Liga | NLB | 10 | 31:51 | 79 | 7,9 | 3,8 | 1,7 | 1,1 | 0,0 | 33,7% | 26,5% | 53,3% |
| 7WBABaraże | NLB | 1 | 40:00 | 5 | 5,0 | 7,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 16,7% | 16,7% | 0,0% |
| 6WBA3. Liga | NLB | 11 | 34:23 | 127 | 11,5 | 4,5 | 1,9 | 1,2 | 0,0 | 38,5% | 27,1% | 47,6% |
| 6WBABaraże | NLB | 1 | 43:43 | 8 | 8,0 | 7,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 21,1% | 0,0% | — |
| 5WBA3. Liga | NLB | 10 | 34:35 | 112 | 11,2 | 4,5 | 2,4 | 1,2 | 0,0 | 46,5% | 42,9% | 33,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






