JanMydlowski
11PUMY BETONU1. Liga · 7WBA
- 2024–2026
- 46 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 35pktw 8 meczach
- 4,4pktna mecz
- 3,0zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 214 min | 26:43 |
| Punkty | 35 | 4,4 |
| Zbiórki | 24 | 3,0 |
| — w ataku | 6 | 0,8 |
| — w obronie | 18 | 2,3 |
| Asysty | 13 | 1,6 |
| Przechwyty | 10 | 1,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 12 | 1,5 |
| Przewinienia | 11 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 52 | 6,5 |
- 48,1%FG13 z 27 z gry
- 0,0%3P0 z 5 za trzy
- 69,2%FT9 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 13 | 27 | 48,1% |
| Rzuty za dwa | 13 | 22 | 59,1% |
| Rzuty za trzy | 0 | 5 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 9 | 13 | 69,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach PUMY BETONU. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 gru 2025 | Z63 : 57 | 13:04 | 4 | 1 | 1 | |
| 30 lis 2025 | Z68 : 51 | 21:55 | 2 | 2 | 5 | |
| 16 lis 2025 | Z56 : 42 | 21:13 | 3 | 1 | 0 | |
| 9 lis 2025 | P59 : 72 | 41:49 | 4 | 6 | 1 | |
| 19 paź 2025 | Z65 : 46 | 24:19 | 4 | 6 | 0 | |
| 12 paź 2025 | P54 : 55 | 33:52 | 5 | 4 | 1 | |
| 5 paź 2025 | P63 : 64 | 27:55 | 4 | 0 | 3 | |
| 21 wrz 2025 | Z73 : 65 | 29:34 | 9 | 4 | 2 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 46 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | PUMY BETONU | 9 | 37:13 | 59 | 6,6 | 3,3 | 1,8 | 1,7 | 0,0 | 37,3% | 15,4% | 73,1% |
| 7WBA1. Liga | PUMY BETONU | 8 | 26:43 | 35 | 4,4 | 3,0 | 1,6 | 1,3 | 0,0 | 48,1% | 0,0% | 69,2% |
| 6WBA2. Liga | PUMY BETONU | 10 | 23:51 | 32 | 3,2 | 3,2 | 1,5 | 1,1 | 0,2 | 36,1% | 0,0% | 66,7% |
| 5WBA2. Liga | PUMY BETONU | 9 | 39:46 | 69 | 7,7 | 6,4 | 4,1 | 0,8 | 0,1 | 39,4% | 20,0% | 70,0% |
| 4WBA3. Liga | PUMY BETONU | 10 | 32:51 | 56 | 5,6 | 3,9 | 1,9 | 2,0 | 0,1 | 37,9% | 28,6% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






