JaroslawBanda
14POLIBUDALiga Mistrzów · 9WBA
- 2021–2026
- 107 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 51pktw 4 meczach
- 12,8pktna mecz
- 5,5zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 104 min | 26:07 |
| Punkty | 51 | 12,8 |
| Zbiórki | 22 | 5,5 |
| — w ataku | 2 | 0,5 |
| — w obronie | 20 | 5,0 |
| Asysty | 5 | 1,3 |
| Przechwyty | 2 | 0,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 3 | 0,8 |
| Przewinienia | 3 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 0 | 0,0 |
| Ocena (EFF) | 55 | 13,8 |
- 47,6%FG20 z 42 z gry
- 40,7%3P11 z 27 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 20 | 42 | 47,6% |
| Rzuty za dwa | 9 | 15 | 60,0% |
| Rzuty za trzy | 11 | 27 | 40,7% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (9WBA) w barwach POLIBUDA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 paź 2026 | Z70 : 49 | 30:30 | 16 | 5 | 1 | |
| 25 paź 2026 | Z73 : 56 | 23:25 | 13 | 6 | 2 | |
| 11 paź 2026 | Z61 : 40 | 28:43 | 9 | 6 | 1 | |
| 27 wrz 2026 | Z71 : 67 | 21:48 | 13 | 5 | 1 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 107 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 4 | 26:07 | 51 | 12,8 | 5,5 | 1,3 | 0,5 | 0,0 | 47,6% | 40,7% | — |
| 9WBA1. Liga | RUN'N GUN | 1 | 36:43 | 15 | 15,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 44,4% | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 11 | 33:45 | 145 | 13,2 | 3,7 | 2,5 | 0,5 | 0,1 | 41,5% | 35,6% | 92,3% |
| 8WBA1. Liga | RUN'N GUN | 8 | 31:26 | 110 | 13,8 | 4,1 | 1,6 | 1,4 | 0,0 | 38,4% | 35,2% | 75,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 8 | 31:48 | 69 | 8,6 | 2,4 | 1,3 | 0,9 | 0,1 | 29,8% | 18,5% | 81,8% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 8 | 27:33 | 83 | 10,4 | 2,3 | 0,9 | 0,4 | 0,0 | 34,1% | 33,3% | 80,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 11 | 32:39 | 159 | 14,5 | 2,9 | 1,9 | 0,8 | 0,0 | 44,7% | 37,8% | 90,0% |
| 4WBA1. Liga | POLIBUDA | 12 | 31:15 | 145 | 12,1 | 2,5 | 1,1 | 0,3 | 0,1 | 37,7% | 39,0% | 75,0% |
| 3WBA1. Liga | POLIBUDA | 5 | 21:14 | 54 | 10,8 | 1,4 | 1,0 | 0,2 | 0,0 | 41,9% | 41,7% | 100,0% |
| 2WBA1. Liga | POLIBUDA | 11 | 38:51 | 172 | 15,6 | 3,4 | 2,2 | 1,3 | 0,0 | 41,7% | 36,0% | 88,9% |
| 1WBA1. Liga | POLIBUDA | 10 | 31:58 | 100 | 10,0 | 3,5 | 1,5 | 0,4 | 0,0 | 35,6% | 31,8% | 71,4% |
| UNBA 501. Liga | POLIBUDA | 11 | 33:59 | 123 | 11,2 | 3,5 | 1,9 | 1,1 | 0,2 | 33,1% | 29,1% | 76,9% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | POLIBUDA | 7 | 28:24 | 44 | 6,3 | 1,6 | 2,0 | 0,6 | 0,1 | 27,3% | 28,1% | 71,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






