Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 374 min | 33:59 |
| Punkty | 123 | 11,2 |
| Zbiórki | 39 | 3,5 |
| — w ataku | 3 | 0,3 |
| — w obronie | 36 | 3,3 |
| Asysty | 21 | 1,9 |
| Przechwyty | 12 | 1,1 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 12 | 1,1 |
| Przewinienia | 10 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 93 | 8,5 |
- 33,1%FG44 z 133 z gry
- 29,1%3P25 z 86 za trzy
- 76,9%FT10 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 44 | 133 | 33,1% |
| Rzuty za dwa | 19 | 47 | 40,4% |
| Rzuty za trzy | 25 | 86 | 29,1% |
| Rzuty wolne | 10 | 13 | 76,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (UNBA 50) w barwach POLIBUDA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 cze 2022 | P59 : 67 | 38:25 | 10 | 1 | 2 | |
| 5 cze 2022 | P68 : 68 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 maj 2022 | P64 : 80 | 35:07 | 10 | 5 | 5 | |
| 22 maj 2022 | P78 : 89 | 37:42 | 12 | 7 | 1 | |
| 8 maj 2022 | Z80 : 56 | 40:43 | 9 | 9 | 3 | |
| 24 kwi 2022 | P56 : 77 | 35:13 | 12 | 1 | 1 | |
| 10 kwi 2022 | P56 : 68 | 42:07 | 13 | 1 | 3 | |
| 3 kwi 2022 | Z78 : 73 | 43:15 | 20 | 5 | 1 | |
| 27 mar 2022 | Z97 : 77 | 33:00 | 15 | 6 | 1 | |
| 20 mar 2022 | P62 : 65 | 21:31 | 3 | 1 | 0 | |
| 6 mar 2022 | Z79 : 76 | 46:49 | 19 | 3 | 4 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 107 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 4 | 26:07 | 51 | 12,8 | 5,5 | 1,3 | 0,5 | 0,0 | 47,6% | 40,7% | — |
| 9WBA1. Liga | RUN'N GUN | 1 | 36:43 | 15 | 15,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 44,4% | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 11 | 33:45 | 145 | 13,2 | 3,7 | 2,5 | 0,5 | 0,1 | 41,5% | 35,6% | 92,3% |
| 8WBA1. Liga | RUN'N GUN | 8 | 31:26 | 110 | 13,8 | 4,1 | 1,6 | 1,4 | 0,0 | 38,4% | 35,2% | 75,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 8 | 31:48 | 69 | 8,6 | 2,4 | 1,3 | 0,9 | 0,1 | 29,8% | 18,5% | 81,8% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 8 | 27:33 | 83 | 10,4 | 2,3 | 0,9 | 0,4 | 0,0 | 34,1% | 33,3% | 80,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 11 | 32:39 | 159 | 14,5 | 2,9 | 1,9 | 0,8 | 0,0 | 44,7% | 37,8% | 90,0% |
| 4WBA1. Liga | POLIBUDA | 12 | 31:15 | 145 | 12,1 | 2,5 | 1,1 | 0,3 | 0,1 | 37,7% | 39,0% | 75,0% |
| 3WBA1. Liga | POLIBUDA | 5 | 21:14 | 54 | 10,8 | 1,4 | 1,0 | 0,2 | 0,0 | 41,9% | 41,7% | 100,0% |
| 2WBA1. Liga | POLIBUDA | 11 | 38:51 | 172 | 15,6 | 3,4 | 2,2 | 1,3 | 0,0 | 41,7% | 36,0% | 88,9% |
| 1WBA1. Liga | POLIBUDA | 10 | 31:58 | 100 | 10,0 | 3,5 | 1,5 | 0,4 | 0,0 | 35,6% | 31,8% | 71,4% |
| UNBA 501. Liga | POLIBUDA | 11 | 33:59 | 123 | 11,2 | 3,5 | 1,9 | 1,1 | 0,2 | 33,1% | 29,1% | 76,9% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | POLIBUDA | 7 | 28:24 | 44 | 6,3 | 1,6 | 2,0 | 0,6 | 0,1 | 27,3% | 28,1% | 71,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






