JaroslawBielawski
10BASKET KOCJANA3. Liga · 8WBA
- 2023–2026
- 44 mecze w karierze
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 85pktw 9 meczach
- 9,4pktna mecz
- 3,2zbna mecz
- 0,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 200 min | 22:14 |
| Punkty | 85 | 9,4 |
| Zbiórki | 29 | 3,2 |
| — w ataku | 14 | 1,6 |
| — w obronie | 15 | 1,7 |
| Asysty | 6 | 0,7 |
| Przechwyty | 4 | 0,4 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 11 | 1,2 |
| Przewinienia | 10 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 42 | 4,7 |
- 32,7%FG32 z 98 z gry
- 26,0%3P13 z 50 za trzy
- 57,1%FT8 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 32 | 98 | 32,7% |
| Rzuty za dwa | 19 | 48 | 39,6% |
| Rzuty za trzy | 13 | 50 | 26,0% |
| Rzuty wolne | 8 | 14 | 57,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (8WBA) w barwach BASKET KOCJANA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 maj 2026 | P60 : 81 | 23:11 | 6 | 2 | 1 | |
| 26 kwi 2026 | Z52 : 40 | 31:48 | 10 | 2 | 0 | |
| 19 kwi 2026 | Z61 : 49 | 21:33 | 7 | 1 | 1 | |
| 11 kwi 2026 | Z51 : 50 | 28:25 | 15 | 6 | 2 | |
| 29 mar 2026 | P54 : 76 | 12:43 | 7 | 1 | 0 | |
| 14 mar 2026 | Z37 : 35 | 22:22 | 10 | 4 | 0 | |
| 8 mar 2026 | Z70 : 41 | 23:07 | 10 | 3 | 1 | |
| 21 lut 2026 | Z50 : 44 | 20:07 | 13 | 6 | 0 | |
| 15 lut 2026 | Z90 : 30 | 16:52 | 7 | 4 | 1 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 44 mecze · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | BASKET KOCJANA | 1 | 17:21 | 2 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 16,7% | 0,0% | — |
| 8WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 9 | 22:14 | 85 | 9,4 | 3,2 | 0,7 | 0,4 | 0,1 | 32,7% | 26,0% | 57,1% |
| 6WBA1. Liga | BC LITUANICA | 2 | 30:32 | 7 | 3,5 | 5,0 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 16,7% | 25,0% | 50,0% |
| 5WBA1. Liga | BC LITUANICA | 6 | 23:10 | 31 | 5,2 | 1,3 | 0,7 | 0,7 | 0,3 | 30,2% | 18,2% | 16,7% |
| 4WBA1. Liga | BC LITUANICA | 6 | 14:48 | 23 | 3,8 | 1,2 | 0,3 | 0,2 | 0,3 | 31,0% | 33,3% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 6 | 23:44 | 36 | 6,0 | 4,2 | 0,7 | 1,0 | 0,2 | 24,0% | 17,9% | 87,5% |
| 3WBA2. Liga | BC LITUANICA | 12 | 17:22 | 23 | 1,9 | 1,7 | 0,8 | 0,2 | 0,2 | 24,4% | 5,6% | 28,6% |
| 2WBA2. Liga | BC LITUANICA | 2 | 17:54 | 4 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 50,0% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






