Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 394 min | 39:21 |
| Punkty | 179 | 17,9 |
| Zbiórki | 80 | 8,0 |
| — w ataku | 22 | 2,2 |
| — w obronie | 58 | 5,8 |
| Asysty | 14 | 1,4 |
| Przechwyty | 6 | 0,6 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 16 | 1,6 |
| Przewinienia | 15 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 23 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 167 | 16,7 |
- 47,0%FG77 z 164 z gry
- 50,0%3P3 z 6 za trzy
- 66,7%FT22 z 33 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 77 | 164 | 47,0% |
| Rzuty za dwa | 74 | 158 | 46,8% |
| Rzuty za trzy | 3 | 6 | 50,0% |
| Rzuty wolne | 22 | 33 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (7WBA) w barwach MOOSES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 sty 2026 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 lis 2025 | Z66 : 54 | 38:01 | 32 | 10 | 0 | |
| 22 lis 2025 | P68 : 86 | 48:00 | 25 | 8 | 2 | |
| 16 lis 2025 | Z67 : 64 | 39:28 | 14 | 6 | 1 | |
| 8 lis 2025 | P76 : 82 | 46:58 | 16 | 9 | 2 | |
| 25 paź 2025 | P77 : 87 | 45:36 | 14 | 10 | 2 | |
| 19 paź 2025 | P65 : 70 | 46:55 | 30 | 14 | 1 | |
| 12 paź 2025 | P45 : 71 | 37:46 | 10 | 4 | 3 | |
| 5 paź 2025 | Z62 : 59 | 44:16 | 19 | 10 | 2 | |
| 28 wrz 2025 | P47 : 86 | 46:32 | 19 | 9 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 29 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | MOOSES | 4 | 37:43 | 60 | 15,0 | 7,8 | 1,8 | 0,3 | 0,8 | 42,4% | 0,0% | 76,9% |
| 8WBA2. Liga | MOOSES | 7 | 39:35 | 110 | 15,7 | 5,7 | 1,4 | 1,1 | 0,0 | 52,2% | 33,3% | 71,4% |
| 7WBA2. Liga | MOOSES | 10 | 39:21 | 179 | 17,9 | 8,0 | 1,4 | 0,6 | 0,2 | 47,0% | 50,0% | 66,7% |
| 6WBA2. Liga | MOOSES | 8 | 38:08 | 139 | 17,4 | 7,9 | 1,1 | 1,0 | 0,3 | 53,4% | 100,0% | 73,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






