JaroslawLange
3NLB
- 2021–2026
- 74 mecze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 884pktw karierze
- 11,9pktna mecz
- 4,0zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2377 min | 32:07 |
| Punkty | 884 | 11,9 |
| Zbiórki | 298 | 4,0 |
| — w ataku | 24 | 0,3 |
| — w obronie | 274 | 3,7 |
| Asysty | 149 | 2,0 |
| Przechwyty | 99 | 1,3 |
| Bloki | 9 | 0,1 |
| Straty | 99 | 1,3 |
| Przewinienia | 86 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 78 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 782 | 10,6 |
- 38,6%FG333 z 862 z gry
- 32,1%3P167 z 521 za trzy
- 63,8%FT51 z 80 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 333 | 862 | 38,6% |
| Rzuty za dwa | 166 | 341 | 48,7% |
| Rzuty za trzy | 167 | 521 | 32,1% |
| Rzuty wolne | 51 | 80 | 63,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | NLB | 3 | 32:09 | 13 | 4,3 | 1,7 | 1,3 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 20,0% | 100,0% |
| 7WBA3. Liga | NLB | 5 | 25:41 | 36 | 7,2 | 3,6 | 1,6 | 0,8 | 0,0 | 31,6% | 23,1% | 66,7% |
| 6WBA3. Liga | NLB | 7 | 31:27 | 71 | 10,1 | 3,9 | 2,3 | 1,3 | 0,0 | 32,9% | 25,0% | 50,0% |
| 6WBABaraże | NLB | 1 | 33:32 | 9 | 9,0 | 0,0 | 3,0 | 4,0 | 0,0 | 30,0% | 33,3% | — |
| 5WBA3. Liga | NLB | 7 | 30:32 | 82 | 11,7 | 5,9 | 2,3 | 1,0 | 0,1 | 40,0% | 30,0% | 37,5% |
| 4WBA3. Liga | NLB | 6 | 21:01 | 52 | 8,7 | 3,5 | 1,7 | 1,7 | 0,3 | 42,6% | 25,0% | 62,5% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 7 | 25:35 | 58 | 8,3 | 2,4 | 2,0 | 0,7 | 0,0 | 43,8% | 35,7% | 54,5% |
| 2WBA2. Liga | NLB | 7 | 33:17 | 68 | 9,7 | 3,7 | 1,3 | 1,0 | 0,0 | 28,4% | 20,7% | 85,7% |
| 1WBA2. Liga | NLB | 10 | 34:44 | 179 | 17,9 | 5,3 | 2,2 | 1,3 | 0,2 | 45,0% | 46,5% | 62,5% |
| 1WBABaraże | NLB | 1 | 36:31 | 10 | 10,0 | 4,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 25,0% | 25,0% | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | NLB | 9 | 38:06 | 129 | 14,3 | 4,9 | 2,3 | 1,9 | 0,3 | 38,6% | 34,7% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | NLB | 6 | 36:53 | 94 | 15,7 | 2,5 | 2,0 | 1,3 | 0,0 | 40,4% | 33,3% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | NLB | 5 | 39:42 | 83 | 16,6 | 5,4 | 2,0 | 2,0 | 0,2 | 42,9% | 34,1% | 33,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






