Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 57 min | 28:35 |
| Punkty | 24 | 12,0 |
| Zbiórki | 8 | 4,0 |
| — w ataku | 1 | 0,5 |
| — w obronie | 7 | 3,5 |
| Asysty | 2 | 1,0 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 2 | 1,0 |
| Przewinienia | 0 | 0,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 22 | 11,0 |
- 47,4%FG9 z 19 z gry
- 80,0%3P4 z 5 za trzy
- 100,0%FT2 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 9 | 19 | 47,4% |
| Rzuty za dwa | 5 | 14 | 35,7% |
| Rzuty za trzy | 4 | 5 | 80,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 2 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (UNBA 50) w barwach WOLVES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 maj 2022 | P52 : 79 | 23:49 | 11 | 0 | 0 | |
| 26 mar 2022 | Z96 : 61 | 33:21 | 13 | 8 | 2 |
2 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 38 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 2 | 41:51 | 29 | 14,5 | 4,0 | 2,5 | 0,0 | 0,0 | 35,5% | 38,5% | 50,0% |
| 8WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 6 | 29:00 | 23 | 3,8 | 1,8 | 1,5 | 0,3 | 0,0 | 22,2% | 16,7% | 66,7% |
| 7WBA3. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 10 | 35:21 | 129 | 12,9 | 4,0 | 1,5 | 0,7 | 0,1 | 43,3% | 33,3% | 75,0% |
| 7WBABaraże | NIE DAJ ZA TRZY | 1 | 23:49 | 0 | 0,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 6WBA3. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 7 | 35:35 | 65 | 9,3 | 3,6 | 2,3 | 0,4 | 0,1 | 42,2% | 23,1% | 80,0% |
| 5WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 9 | 30:20 | 86 | 9,6 | 2,9 | 2,3 | 0,9 | 0,0 | 42,2% | 33,3% | 50,0% |
| 5WBABaraże | NIE DAJ ZA TRZY | 1 | 53:00 | 12 | 12,0 | 5,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 19,0% | 20,0% | 75,0% |
| UNBA 503. Liga | WOLVES | 2 | 28:35 | 24 | 12,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 47,4% | 80,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






