Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 299 min | 33:15 |
| Punkty | 86 | 9,6 |
| Zbiórki | 66 | 7,3 |
| — w ataku | 29 | 3,2 |
| — w obronie | 37 | 4,1 |
| Asysty | 14 | 1,6 |
| Przechwyty | 10 | 1,1 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 27 | 3,0 |
| Przewinienia | 22 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 33 | 3,7 |
| Ocena (EFF) | 84 | 9,3 |
- 42,4%FG36 z 85 z gry
- 20,0%3P1 z 5 za trzy
- 40,6%FT13 z 32 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 36 | 85 | 42,4% |
| Rzuty za dwa | 35 | 80 | 43,8% |
| Rzuty za trzy | 1 | 5 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 13 | 32 | 40,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (8WBA) w barwach NLB. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | P62 : 65 | 26:53 | 3 | 4 | 0 | |
| 24 maj 2026 | Z64 : 53 | 28:04 | 7 | 3 | 1 | |
| 17 maj 2026 | Z63 : 54 | 35:52 | 9 | 11 | 1 | |
| 26 kwi 2026 | Z65 : 53 | 26:07 | 4 | 6 | 2 | |
| 12 kwi 2026 | Z67 : 49 | 34:46 | 11 | 10 | 2 | |
| 29 mar 2026 | Z76 : 54 | 27:19 | 11 | 8 | 3 | |
| 7 mar 2026 | Z73 : 47 | 34:34 | 13 | 6 | 1 | |
| 22 lut 2026 | Z121 : 40 | 37:38 | 19 | 10 | 2 | |
| 14 lut 2026 | Z59 : 46 | 48:00 | 9 | 8 | 2 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 47 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | NLB | 3 | 40:51 | 23 | 7,7 | 5,7 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 32,3% | — | 42,9% |
| 8WBA3. Liga | NLB | 9 | 33:15 | 86 | 9,6 | 7,3 | 1,6 | 1,1 | 0,3 | 42,4% | 20,0% | 40,6% |
| 8WBABaraże | NLB | 1 | 41:34 | 6 | 6,0 | 7,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 28,6% | — | 33,3% |
| 7WBA3. Liga | NLB | 8 | 30:36 | 68 | 8,5 | 4,8 | 0,8 | 1,3 | 0,1 | 40,6% | 0,0% | 34,0% |
| 7WBABaraże | NLB | 1 | 40:00 | 14 | 14,0 | 7,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 54,5% | — | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | NLB | 10 | 34:06 | 106 | 10,6 | 6,3 | 2,0 | 0,4 | 0,6 | 42,7% | 20,0% | 69,7% |
| 6WBABaraże | NLB | 1 | 42:19 | 13 | 13,0 | 10,0 | 2,0 | 0,0 | 2,0 | 22,2% | 0,0% | 55,6% |
| 5WBA3. Liga | NLB | 5 | 42:20 | 66 | 13,2 | 8,4 | 2,0 | 0,8 | 1,0 | 50,0% | 25,0% | 57,9% |
| 4WBA3. Liga | NLB | 9 | 28:31 | 100 | 11,1 | 6,4 | 1,1 | 1,8 | 0,2 | 51,3% | 0,0% | 80,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






