JelenEmpson
- 2024–2025
- 9 meczów
- 2 sezony
- 3 drużyny
- 116pktw karierze
- 12,9pktna mecz
- 8,1zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 327 min | 36:21 |
| Punkty | 116 | 12,9 |
| Zbiórki | 73 | 8,1 |
| — w ataku | 25 | 2,8 |
| — w obronie | 48 | 5,3 |
| Asysty | 17 | 1,9 |
| Przechwyty | 14 | 1,6 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 19 | 2,1 |
| Przewinienia | 16 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 33 | 3,7 |
| Ocena (EFF) | 120 | 13,3 |
- 35,7%FG41 z 115 z gry
- 18,8%3P6 z 32 za trzy
- 75,7%FT28 z 37 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 41 | 115 | 35,7% |
| Rzuty za dwa | 35 | 83 | 42,2% |
| Rzuty za trzy | 6 | 32 | 18,8% |
| Rzuty wolne | 28 | 37 | 75,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 4 | 38:30 | 55 | 13,8 | 8,5 | 1,3 | 2,0 | 0,5 | 33,9% | 20,0% | 77,8% |
| 6WBA3. Liga | AB BASKET LEGIONOWO | 4 | 36:06 | 56 | 14,0 | 8,5 | 2,8 | 1,3 | 0,0 | 42,6% | 18,2% | 73,7% |
| 5WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 28:46 | 5 | 5,0 | 5,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 16,7% | 16,7% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






