JeremiKosinski
- 2024–2025
- 29 meczów
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 434pktw karierze
- 15,0pktna mecz
- 4,6zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1013 min | 34:57 |
| Punkty | 434 | 15,0 |
| Zbiórki | 133 | 4,6 |
| — w ataku | 56 | 1,9 |
| — w obronie | 77 | 2,7 |
| Asysty | 55 | 1,9 |
| Przechwyty | 35 | 1,2 |
| Bloki | 7 | 0,2 |
| Straty | 61 | 2,1 |
| Przewinienia | 35 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 36 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 363 | 12,5 |
- 42,9%FG174 z 406 z gry
- 34,0%3P67 z 197 za trzy
- 70,4%FT19 z 27 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 174 | 406 | 42,9% |
| Rzuty za dwa | 107 | 209 | 51,2% |
| Rzuty za trzy | 67 | 197 | 34,0% |
| Rzuty wolne | 19 | 27 | 70,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA2. Liga | DZIKIE KOTY | 8 | 34:25 | 100 | 12,5 | 4,0 | 1,3 | 1,6 | 0,3 | 33,9% | 21,9% | 88,9% |
| 6WBABaraże | DZIKIE KOTY | 1 | 41:52 | 38 | 38,0 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 53,6% | 41,2% | 100,0% |
| 5WBA3. Liga | DZIKIE KOTY | 10 | 34:26 | 144 | 14,4 | 4,1 | 1,7 | 0,8 | 0,4 | 44,6% | 40,3% | 50,0% |
| 5WBABaraże | DZIKIE KOTY | 1 | 41:00 | 15 | 15,0 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 37,5% | 33,3% | — |
| 4WBA3. Liga | DZIKIE KOTY | 9 | 34:33 | 137 | 15,2 | 5,8 | 2,6 | 1,4 | 0,1 | 47,9% | 40,0% | 63,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






