JoachimJozwiak
77THAISTY TIGERS3. Liga · 7WBA
- 2023–2026
- 65 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 124pktw 10 meczach
- 12,4pktna mecz
- 6,1zbna mecz
- 4,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 328 min | 32:50 |
| Punkty | 124 | 12,4 |
| Zbiórki | 61 | 6,1 |
| — w ataku | 25 | 2,5 |
| — w obronie | 36 | 3,6 |
| Asysty | 47 | 4,7 |
| Przechwyty | 29 | 2,9 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 26 | 2,6 |
| Przewinienia | 15 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 30 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 171 | 17,1 |
- 50,5%FG49 z 97 z gry
- 22,2%3P2 z 9 za trzy
- 60,0%FT24 z 40 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 49 | 97 | 50,5% |
| Rzuty za dwa | 47 | 88 | 53,4% |
| Rzuty za trzy | 2 | 9 | 22,2% |
| Rzuty wolne | 24 | 40 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (7WBA) w barwach THAISTY TIGERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | P54 : 58 | 32:43 | 8 | 7 | 3 | |
| 10 sty 2026 | Z91 : 69 | 23:58 | 4 | 5 | 7 | |
| 7 gru 2025 | Z53 : 48 | 28:01 | 12 | 4 | 0 | |
| 29 lis 2025 | Z86 : 58 | 41:36 | 25 | 5 | 6 | |
| 9 lis 2025 | Z85 : 58 | 45:40 | 19 | 4 | 11 | |
| 26 paź 2025 | P61 : 68 | 25:43 | 5 | 10 | 3 | |
| 19 paź 2025 | Z90 : 65 | 35:22 | 11 | 8 | 5 | |
| 12 paź 2025 | P65 : 69 | 32:46 | 11 | 8 | 3 | |
| 4 paź 2025 | Z119 : 27 | 23:46 | 17 | 5 | 5 | |
| 28 wrz 2025 | P58 : 60 | 38:45 | 12 | 5 | 4 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 65 meczów · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | BASKET KOCJANA | 4 | 35:49 | 45 | 11,3 | 3,0 | 3,8 | 1,8 | 0,0 | 44,7% | 36,4% | 87,5% |
| 8WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 9 | 28:03 | 82 | 9,1 | 4,9 | 3,8 | 2,2 | 0,0 | 41,9% | 33,3% | 68,0% |
| 7WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 10 | 32:50 | 124 | 12,4 | 6,1 | 4,7 | 2,9 | 0,0 | 50,5% | 22,2% | 60,0% |
| 6WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 13 | 32:29 | 146 | 11,2 | 5,0 | 3,8 | 2,2 | 0,0 | 47,6% | 16,7% | 57,1% |
| 6WBABaraże | THAISTY TIGERS | 1 | 38:23 | 9 | 9,0 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 33,3% |
| 5WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 8 | 35:20 | 113 | 14,1 | 5,5 | 4,6 | 3,1 | 0,1 | 53,8% | 22,2% | 76,5% |
| 4WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 8 | 41:18 | 101 | 12,6 | 5,6 | 5,1 | 2,4 | 0,1 | 44,6% | 22,2% | 58,1% |
| 3WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 12 | 36:54 | 188 | 15,7 | 4,3 | 4,5 | 1,9 | 0,0 | 44,6% | 29,4% | 62,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






