KaanAltin
15CROSS JEANS LIT3. Liga · 5WBA
- 2024–2026
- 30 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 3 drużyny
- 33pktw 9 meczach
- 3,7pktna mecz
- 4,6zbna mecz
- 1,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 206 min | 22:52 |
| Punkty | 33 | 3,7 |
| Zbiórki | 41 | 4,6 |
| — w ataku | 13 | 1,4 |
| — w obronie | 28 | 3,1 |
| Asysty | 13 | 1,4 |
| Przechwyty | 4 | 0,4 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 11 | 1,2 |
| Przewinienia | 7 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 48 | 5,3 |
- 37,5%FG15 z 40 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 27,3%FT3 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 15 | 40 | 37,5% |
| Rzuty za dwa | 15 | 40 | 37,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 3 | 11 | 27,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (5WBA) w barwach CROSS JEANS LIT. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 gru 2024 | Z65 : 50 | 23:01 | 9 | 4 | 4 | |
| 14 gru 2024 | P56 : 66 | 15:26 | 0 | 5 | 0 | |
| 7 gru 2024 | Z73 : 53 | 34:34 | 2 | 7 | 2 | |
| 30 lis 2024 | Z76 : 62 | 23:58 | 8 | 8 | 1 | |
| 16 lis 2024 | Z40 : 35 | 24:48 | 0 | 6 | 3 | |
| 10 lis 2024 | P48 : 53 | 19:11 | 5 | 6 | 0 | |
| 13 paź 2024 | P47 : 56 | 21:22 | 4 | 1 | 1 | |
| 6 paź 2024 | Z35 : 22 | 20:15 | 2 | 3 | 0 | |
| 28 wrz 2024 | Z94 : 35 | 23:13 | 3 | 1 | 2 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 30 meczów · 5 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | PARTIZANI | 5 | 22:13 | 22 | 4,4 | 6,0 | 1,2 | 0,2 | 0,0 | 47,4% | 0,0% | 44,4% |
| 8WBA1. Liga | PUMY BETONU | 1 | 24:55 | 0 | 0,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 8WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 28:59 | 45 | 5,6 | 7,0 | 1,8 | 0,3 | 0,0 | 54,1% | — | 45,5% |
| 7WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 4 | 18:58 | 8 | 2,0 | 6,0 | 1,3 | 0,3 | 0,3 | 25,0% | 0,0% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 3 | 17:08 | 4 | 1,3 | 1,0 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 20,0% | — | 0,0% |
| 5WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 9 | 22:52 | 33 | 3,7 | 4,6 | 1,4 | 0,4 | 0,1 | 37,5% | — | 27,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






