KacperGoldi
- 2023–2025
- 40 meczów
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 169pktw karierze
- 4,2pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 0,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 772 min | 19:18 |
| Punkty | 169 | 4,2 |
| Zbiórki | 113 | 2,8 |
| — w ataku | 23 | 0,6 |
| — w obronie | 90 | 2,3 |
| Asysty | 14 | 0,4 |
| Przechwyty | 13 | 0,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 30 | 0,8 |
| Przewinienia | 55 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 34 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 148 | 3,7 |
- 38,0%FG71 z 187 z gry
- 5,6%3P1 z 18 za trzy
- 63,4%FT26 z 41 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 71 | 187 | 38,0% |
| Rzuty za dwa | 70 | 169 | 41,4% |
| Rzuty za trzy | 1 | 18 | 5,6% |
| Rzuty wolne | 26 | 41 | 63,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 6 | 22:43 | 34 | 5,7 | 3,5 | 0,2 | 0,5 | 0,0 | 53,6% | 50,0% | 42,9% |
| 5WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 3 | 15:03 | 4 | 1,3 | 1,7 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | 0,0% |
| 4WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 8 | 18:40 | 47 | 5,9 | 1,8 | 0,6 | 0,5 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | 91,7% |
| 3WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 9 | 17:55 | 30 | 3,3 | 2,7 | 0,1 | 0,2 | 0,0 | 38,7% | 0,0% | 60,0% |
| 2WBA3. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 13 | 20:12 | 51 | 3,9 | 3,5 | 0,5 | 0,3 | 0,0 | 32,9% | 0,0% | 62,5% |
| 2WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 17:16 | 3 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 16,7% | 0,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






