KacperLesnikowski
10DZIKIE KOTY3. Liga · 5WBA
- 2023–2025
- 38 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 54pktw 10 meczach
- 5,4pktna mecz
- 2,6zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 291 min | 29:05 |
| Punkty | 54 | 5,4 |
| Zbiórki | 26 | 2,6 |
| — w ataku | 11 | 1,1 |
| — w obronie | 15 | 1,5 |
| Asysty | 10 | 1,0 |
| Przechwyty | 3 | 0,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 13 | 1,3 |
| Przewinienia | 18 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 20 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 14 | 1,4 |
- 27,0%FG20 z 74 z gry
- 13,6%3P3 z 22 za trzy
- 47,8%FT11 z 23 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 20 | 74 | 27,0% |
| Rzuty za dwa | 17 | 52 | 32,7% |
| Rzuty za trzy | 3 | 22 | 13,6% |
| Rzuty wolne | 11 | 23 | 47,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (5WBA) w barwach DZIKIE KOTY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 sty 2025 | P27 : 57 | 27:56 | 3 | 3 | 1 | |
| 18 sty 2025 | P69 : 74 | 34:19 | 6 | 2 | 0 | |
| 11 sty 2025 | Z51 : 50 | 23:10 | 8 | 0 | 0 | |
| 8 gru 2024 | P57 : 66 | 28:07 | 9 | 4 | 1 | |
| 1 gru 2024 | P65 : 81 | 24:04 | 7 | 0 | 1 | |
| 23 lis 2024 | P55 : 63 | 40:55 | 9 | 2 | 2 | |
| 10 lis 2024 | P42 : 65 | 31:49 | 1 | 3 | 2 | |
| 26 paź 2024 | Z59 : 58 | 20:48 | 0 | 3 | 0 | |
| 19 paź 2024 | Z71 : 61 | 27:56 | 2 | 6 | 1 | |
| 28 wrz 2024 | Z71 : 63 | 31:45 | 9 | 3 | 2 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2025 · 38 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA2. Liga | DZIKIE KOTY | 8 | 23:00 | 27 | 3,4 | 3,5 | 0,6 | 0,8 | 0,1 | 17,8% | 13,3% | 56,3% |
| 5WBA3. Liga | DZIKIE KOTY | 10 | 29:05 | 54 | 5,4 | 2,6 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 27,0% | 13,6% | 47,8% |
| 5WBABaraże | DZIKIE KOTY | 1 | 32:58 | 8 | 8,0 | 6,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 0,0% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | DZIKIE KOTY | 6 | 30:37 | 30 | 5,0 | 3,7 | 1,5 | 0,7 | 0,0 | 33,3% | 11,1% | 25,0% |
| 2WBA3. Liga | DZIKIE KOTY | 12 | 32:18 | 88 | 7,3 | 3,3 | 1,4 | 0,7 | 0,2 | 36,4% | 0,0% | 45,7% |
| 2WBABaraże | DZIKIE KOTY | 1 | 33:16 | 6 | 6,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | — | 22,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






