KacperNawrocki
- 2025–2026
- 26 meczów
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 71pktw karierze
- 2,7pktna mecz
- 1,4zbna mecz
- 0,5astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 514 min | 19:47 |
| Punkty | 71 | 2,7 |
| Zbiórki | 36 | 1,4 |
| — w ataku | 12 | 0,5 |
| — w obronie | 24 | 0,9 |
| Asysty | 13 | 0,5 |
| Przechwyty | 24 | 0,9 |
| Bloki | 1 | 0,0 |
| Straty | 34 | 1,3 |
| Przewinienia | 37 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 42 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 18 | 0,7 |
- 31,9%FG29 z 91 z gry
- 0,0%3P0 z 7 za trzy
- 29,5%FT13 z 44 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 29 | 91 | 31,9% |
| Rzuty za dwa | 29 | 84 | 34,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 7 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 13 | 44 | 29,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA3. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 6 | 14:50 | 10 | 1,7 | 0,8 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 31,3% | 0,0% | 0,0% |
| 8WBABaraże | UKS BASKET TARCZYN | 1 | 18:22 | 0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 7WBA3. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 9 | 23:55 | 34 | 3,8 | 2,0 | 0,4 | 1,1 | 0,0 | 35,1% | 0,0% | 30,8% |
| 6WBA3. Liga | UKS BASKET TARCZYN | 10 | 19:11 | 27 | 2,7 | 1,3 | 0,5 | 0,8 | 0,1 | 29,7% | 0,0% | 33,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






