KaiZarzycki
- 2024–2025
- 26 meczów
- 3 sezony
- 2 drużyny
- 436pktw karierze
- 16,8pktna mecz
- 4,8zbna mecz
- 4,3astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 976 min | 37:31 |
| Punkty | 436 | 16,8 |
| Zbiórki | 126 | 4,8 |
| — w ataku | 34 | 1,3 |
| — w obronie | 92 | 3,5 |
| Asysty | 111 | 4,3 |
| Przechwyty | 76 | 2,9 |
| Bloki | 1 | 0,0 |
| Straty | 72 | 2,8 |
| Przewinienia | 39 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 85 | 3,3 |
| Ocena (EFF) | 430 | 16,5 |
- 37,8%FG139 z 368 z gry
- 27,0%3P53 z 196 za trzy
- 84,7%FT105 z 124 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 139 | 368 | 37,8% |
| Rzuty za dwa | 86 | 172 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 53 | 196 | 27,0% |
| Rzuty wolne | 105 | 124 | 84,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 8 | 45:19 | 173 | 21,6 | 5,9 | 5,0 | 3,9 | 0,1 | 38,1% | 28,8% | 84,4% |
| 6WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 8 | 38:16 | 159 | 19,9 | 5,5 | 4,8 | 3,4 | 0,0 | 41,2% | 33,3% | 83,7% |
| 6WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 48:00 | 27 | 27,0 | 7,0 | 6,0 | 2,0 | 0,0 | 36,0% | 18,2% | 77,8% |
| 4WBA2. Liga | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 20:30 | 5 | 5,0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 20,0% | 33,3% | 100,0% |
| 4WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 8 | 29:47 | 72 | 9,0 | 3,5 | 3,1 | 1,9 | 0,0 | 33,3% | 16,7% | 89,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






