KajZarzycki
- 2024–2026
- 21 meczów
- 2 sezony
- 1 drużyna
- 430pktw karierze
- 20,5pktna mecz
- 4,7zbna mecz
- 4,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 801 min | 38:08 |
| Punkty | 430 | 20,5 |
| Zbiórki | 99 | 4,7 |
| — w ataku | 33 | 1,6 |
| — w obronie | 66 | 3,1 |
| Asysty | 88 | 4,2 |
| Przechwyty | 60 | 2,9 |
| Bloki | 3 | 0,1 |
| Straty | 53 | 2,5 |
| Przewinienia | 30 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 73 | 3,5 |
| Ocena (EFF) | 367 | 17,5 |
- 39,4%FG152 z 386 z gry
- 30,6%3P57 z 186 za trzy
- 72,6%FT69 z 95 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 152 | 386 | 39,4% |
| Rzuty za dwa | 95 | 200 | 47,5% |
| Rzuty za trzy | 57 | 186 | 30,6% |
| Rzuty wolne | 69 | 95 | 72,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 12 | 41:04 | 251 | 20,9 | 4,8 | 4,4 | 2,3 | 0,3 | 37,1% | 33,0% | 73,7% |
| 8WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 48:00 | 19 | 19,0 | 3,0 | 3,0 | 4,0 | 0,0 | 27,6% | 25,0% | — |
| 5WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 8 | 32:29 | 160 | 20,0 | 4,9 | 4,0 | 3,6 | 0,0 | 46,4% | 27,4% | 71,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






