KajetanPetryka
42INDEX MOCYLiga Mistrzów · 9WBA
- 2021–2026
- 76 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 2 drużyny
- 9pktw 4 meczach
- 2,3pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 0,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 77 min | 19:20 |
| Punkty | 9 | 2,3 |
| Zbiórki | 11 | 2,8 |
| — w ataku | 4 | 1,0 |
| — w obronie | 7 | 1,8 |
| Asysty | 1 | 0,3 |
| Przechwyty | 3 | 0,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 2 | 0,5 |
| Przewinienia | 7 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 13 | 3,3 |
- 33,3%FG4 z 12 z gry
- 0,0%3P0 z 4 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 4 | 12 | 33,3% |
| Rzuty za dwa | 4 | 8 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 4 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (9WBA) w barwach INDEX MOCY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 paź 2026 | P50 : 56 | 15:31 | 0 | 2 | 0 | |
| 18 paź 2026 | Z81 : 73 | 7:34 | 0 | 2 | 0 | |
| 4 paź 2026 | Z74 : 60 | 18:04 | 0 | 1 | 1 | |
| 27 wrz 2026 | P69 : 88 | 36:10 | 9 | 6 | 0 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 76 meczów · 9 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INDEX MOCY | 4 | 19:20 | 9 | 2,3 | 2,8 | 0,3 | 0,8 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | INDEX MOCY | 12 | 25:35 | 63 | 5,3 | 4,8 | 0,8 | 0,7 | 0,3 | 35,0% | 21,4% | 44,4% |
| 7WBA1. Liga | INDEX MOCY | 5 | 27:51 | 28 | 5,6 | 5,2 | 0,8 | 1,0 | 0,4 | 33,3% | 16,7% | 50,0% |
| 6WBA1. Liga | INDEX MOCY | 9 | 28:17 | 54 | 6,0 | 6,4 | 1,9 | 1,0 | 0,1 | 41,7% | 16,7% | 33,3% |
| 5WBA1. Liga | INDEX MOCY | 9 | 35:08 | 65 | 7,2 | 4,7 | 1,0 | 0,6 | 0,2 | 33,3% | 21,7% | 40,0% |
| 5WBABaraże | INDEX MOCY | 1 | 36:55 | 4 | 4,0 | 7,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | — |
| 4WBA2. Liga | INDEX MOCY | 11 | 36:07 | 95 | 8,6 | 7,6 | 1,0 | 1,1 | 0,1 | 38,5% | 18,5% | 50,0% |
| 2WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 8 | 39:18 | 99 | 12,4 | 8,6 | 1,5 | 1,0 | 0,4 | 46,6% | 40,9% | 72,7% |
| 1WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 7 | 34:42 | 85 | 12,1 | 6,7 | 2,0 | 1,1 | 0,6 | 55,4% | 36,4% | 56,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | THUNDER FALCONS | 6 | 38:47 | 60 | 10,0 | 6,7 | 1,7 | 0,8 | 0,3 | 42,9% | 27,3% | 42,9% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | THUNDER FALCONS | 4 | 41:40 | 34 | 8,5 | 7,3 | 1,3 | 2,0 | 0,3 | 34,8% | 0,0% | 22,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






