KajetanPetryka
42INDEX MOCY1. Liga · 6WBA
- 2021–2026
- 76 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 2 drużyny
- 54pktw 9 meczach
- 6,0pktna mecz
- 6,4zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 255 min | 28:17 |
| Punkty | 54 | 6,0 |
| Zbiórki | 58 | 6,4 |
| — w ataku | 19 | 2,1 |
| — w obronie | 39 | 4,3 |
| Asysty | 17 | 1,9 |
| Przechwyty | 9 | 1,0 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 14 | 1,6 |
| Przewinienia | 18 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 86 | 9,6 |
- 41,7%FG25 z 60 z gry
- 16,7%3P2 z 12 za trzy
- 33,3%FT2 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 25 | 60 | 41,7% |
| Rzuty za dwa | 23 | 48 | 47,9% |
| Rzuty za trzy | 2 | 12 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 2 | 6 | 33,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (6WBA) w barwach INDEX MOCY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 maj 2025 | P73 : 74 | 27:33 | 8 | 11 | 2 | |
| 18 maj 2025 | Z49 : 38 | 22:04 | 2 | 7 | 2 | |
| 14 maj 2025 | Z66 : 57 | 32:07 | 0 | 5 | 2 | |
| 27 kwi 2025 | P66 : 72 | 22:16 | 12 | 6 | 1 | |
| 13 kwi 2025 | P54 : 61 | 30:40 | 4 | 6 | 3 | |
| 30 mar 2025 | Z74 : 47 | 31:16 | 15 | 8 | 2 | |
| 16 mar 2025 | Z83 : 56 | 32:55 | 9 | 1 | 1 | |
| 2 mar 2025 | Z78 : 59 | 29:10 | 4 | 9 | 2 | |
| 23 lut 2025 | P52 : 54 | 26:33 | 0 | 5 | 2 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 76 meczów · 9 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INDEX MOCY | 4 | 19:20 | 9 | 2,3 | 2,8 | 0,3 | 0,8 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | INDEX MOCY | 12 | 25:35 | 63 | 5,3 | 4,8 | 0,8 | 0,7 | 0,3 | 35,0% | 21,4% | 44,4% |
| 7WBA1. Liga | INDEX MOCY | 5 | 27:51 | 28 | 5,6 | 5,2 | 0,8 | 1,0 | 0,4 | 33,3% | 16,7% | 50,0% |
| 6WBA1. Liga | INDEX MOCY | 9 | 28:17 | 54 | 6,0 | 6,4 | 1,9 | 1,0 | 0,1 | 41,7% | 16,7% | 33,3% |
| 5WBA1. Liga | INDEX MOCY | 9 | 35:08 | 65 | 7,2 | 4,7 | 1,0 | 0,6 | 0,2 | 33,3% | 21,7% | 40,0% |
| 5WBABaraże | INDEX MOCY | 1 | 36:55 | 4 | 4,0 | 7,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | — |
| 4WBA2. Liga | INDEX MOCY | 11 | 36:07 | 95 | 8,6 | 7,6 | 1,0 | 1,1 | 0,1 | 38,5% | 18,5% | 50,0% |
| 2WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 8 | 39:18 | 99 | 12,4 | 8,6 | 1,5 | 1,0 | 0,4 | 46,6% | 40,9% | 72,7% |
| 1WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 7 | 34:42 | 85 | 12,1 | 6,7 | 2,0 | 1,1 | 0,6 | 55,4% | 36,4% | 56,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | THUNDER FALCONS | 6 | 38:47 | 60 | 10,0 | 6,7 | 1,7 | 0,8 | 0,3 | 42,9% | 27,3% | 42,9% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | THUNDER FALCONS | 4 | 41:40 | 34 | 8,5 | 7,3 | 1,3 | 2,0 | 0,3 | 34,8% | 0,0% | 22,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






