KamilBalabaniak
45CM PETRA MEDICA3. Liga · UNBA 50
- 2020–2024
- 30 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 24pktw 7 meczach
- 3,4pktna mecz
- 2,3zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 197 min | 28:08 |
| Punkty | 24 | 3,4 |
| Zbiórki | 16 | 2,3 |
| — w ataku | 5 | 0,7 |
| — w obronie | 11 | 1,6 |
| Asysty | 14 | 2,0 |
| Przechwyty | 8 | 1,1 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 12 | 1,7 |
| Przewinienia | 11 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 24 | 3,4 |
- 28,6%FG8 z 28 z gry
- 16,7%3P1 z 6 za trzy
- 53,8%FT7 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 8 | 28 | 28,6% |
| Rzuty za dwa | 7 | 22 | 31,8% |
| Rzuty za trzy | 1 | 6 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 7 | 13 | 53,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (UNBA 50) w barwach CM PETRA MEDICA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 maj 2022 | P53 : 66 | 32:31 | 2 | 4 | 4 | |
| 7 maj 2022 | P74 : 83 | 34:01 | 8 | 3 | 3 | |
| 23 kwi 2022 | Z86 : 53 | 20:25 | 0 | 1 | 1 | |
| 10 kwi 2022 | Z62 : 56 | 35:37 | 6 | 5 | 1 | |
| 2 kwi 2022 | Z76 : 56 | 16:04 | 2 | 0 | 1 | |
| 26 mar 2022 | P49 : 52 | 38:38 | 6 | 1 | 2 | |
| 12 mar 2022 | Z61 : 47 | 19:37 | 0 | 2 | 2 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2024 · 30 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 3WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 45:17 | 5 | 5,0 | 4,0 | 8,0 | 4,0 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | 50,0% |
| UNBA 503. Liga | CM PETRA MEDICA | 7 | 28:08 | 24 | 3,4 | 2,3 | 2,0 | 1,1 | 0,0 | 28,6% | 16,7% | 53,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | CM PETRA MEDICA | 4 | 42:12 | 28 | 7,0 | 6,3 | 2,3 | 1,5 | 0,0 | 32,4% | 0,0% | 57,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | CM PETRA MEDICA | 5 | 25:07 | 25 | 5,0 | 2,2 | 1,6 | 0,4 | 0,2 | 35,7% | 0,0% | 31,3% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | CM PETRA MEDICA | 5 | 39:54 | 31 | 6,2 | 4,6 | 2,6 | 1,2 | 0,6 | 32,6% | 0,0% | 8,3% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | CM PETRA MEDICA | 7 | 27:31 | 14 | 2,0 | 2,0 | 2,0 | 0,3 | 0,4 | 16,1% | 9,1% | 27,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






